Kalejdoskop Pulsu 17 sierpnia 2005

(Marek Druś)
opublikowano: 17-08-2005, 07:41

Belgijski Electrabel jest zainteresowany budową w Polsce elektrowni jądrowych. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, koncern napisał w tej sprawie list do premiera Marka Belki. Potwierdziła to rzeczniczka spółki. Nie ujawniła jednak żadnych szczegółów przedstawionej propozycji. Więcej w środowym Pulsie Biznesu lub tutaj.

Belgijski Electrabel jest zainteresowany budową w Polsce elektrowni jądrowych. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, koncern napisał w tej sprawie list do premiera Marka Belki. Potwierdziła to rzeczniczka spółki. Nie ujawniła jednak żadnych szczegółów przedstawionej propozycji. Więcej w środowym Pulsie Biznesu lub tutaj.

W większości małych i średnich firm zarządzanie relacjami z klientami bazuje na notatnikach handlowców, arkuszach kalkulacyjnych lub często... na pamięci poszczególnych osób. Wynikają z tego często kłopoty. W sukurs przedsiębiorcom przychodzi informatyka w postaci systemów Customer Relationship Management (CRM). Więcej w dodatku „Biznes i technologia” Pulsu Biznesu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Marek Druś)

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kalejdoskop Pulsu 17 sierpnia 2005