Kalejdoskop Pulsu – 17 stycznia 2007

opublikowano: 17-01-2007, 08:14

Okazuje się, że nie tylko branża budowlana cierpi z powodu braku fachowców, którzy wyjechali pracować na Zachodzie za większe pieniądze. Dokładnie taki sam problem i tak samo dotkliwie dotknął branżę mięsną. Chodzi o kilkadziesiąt tysięcy wykwalifikowanych rzeźników, wykrawaczy i wędliniarzy, z których większość trafiła do Niemiec.

Okazuje się, że nie tylko branża budowlana cierpi z powodu braku fachowców, którzy wyjechali pracować na Zachodzie za większe pieniądze. Dokładnie taki sam problem i tak samo dotkliwie dotknął branżę mięsną. Chodzi o kilkadziesiąt tysięcy wykwalifikowanych rzeźników, wykrawaczy i wędliniarzy, z których większość trafiła do Niemiec. Zanosi się jednak na to, że ich exodus wkrótce się skończy, a część z nich wróci do kraju. Zamierzają się o nich upomnieć polskie firmy. Z bardzo ciekawą ofertą. Więcej w dzisiejszym "Pulsie Biznesu" oraz TUTAJ.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane