Kalejdoskop Pulsu – 22 stycznia 2007

opublikowano: 22-01-2007, 08:19

Już po raz ósmy ankietowani przez „Puls Biznesu” i Pentor analitycy, doradcy inwestycyjni i maklerzy wybrali giełdową spółkę roku. Specjaliści tym razem nie ulegli modom, jakie dominowały w 2006 r. W czołówce zestawienia nie widać szaleństwa związanego z deweloperskim boomem, biopaliwami i magią nazwisk.

Już po raz ósmy ankietowani przez „Puls Biznesu” i Pentor analitycy, doradcy inwestycyjni i maklerzy wybrali giełdową spółkę roku. Specjaliści tym razem nie ulegli modom, jakie dominowały w 2006 r. W czołówce zestawienia nie widać szaleństwa związanego z deweloperskim boomem, biopaliwami i magią nazwisk. W czołówce brak też debiutantów, którymi rynek zachwycał się w ostatnich latach. Fachowcy postawili na spółki o solidnych fundamentach i wysokiej dynamice, które także w okresie pogorszenia koniunktury powinny funkcjonować sprawnie i rentownie. Zwyciężył TVN, który już w 2005 r. zajął trzecie miejsce. Telewizyjny koncern pokonał PKM Duda i Grupę Kęty. Więcej w dzisiejszym „Pulsie Biznesu” oraz TUTAJ.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane