Kalendarze z Władimirem Putinem hitem w Japonii

Marek Druś, japantimes.co.jp
opublikowano: 31-01-2017, 10:17

Kalendarze z Władimirem Putinem mające autoryzację władz Rosji cieszą się wielką popularnością w Japonii. Według nieoficjalnych informacji, sprzedano ich już ponad 350 tys.

Sieć sklepów Loft ma wyłączność na sprzedaż w Japonii kalendarzy z Putinem wyprodukowanych przez rosyjską spółkę Mednyi Vsadnik z Petersburga. Prezydent Rosji jest tak popularny, że kalendarze z jego zdjęciami zajęły trzecie i czwarte miejsce w rankingu sprzedaży uwzględniającym 3,5 tys. takich wydawnictw.

Zobacz więcej

youtube.com

Koyumi Yokokawa, rzeczniczka Loft powiedziała, że firma wprowadziła do oferty kalendarze z Putinem kilka miesięcy temu, przed jego wizytą w Japonii w grudniu.

- Spodziewaliśmy się pewnego zainteresowania naszych klientów, ale nie oczekiwaliśmy aż takiej popularności – powiedziała.

Kalendarz z Władimirem Putinem przedstawia na stronie każdego miesiąca kilka zdjęć prezydenta Rosji. Jedynym podkreślonym w nim dniem świątecznym w 2017 roku jest 7 października. To dzień urodzin Władimira Putina. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, japantimes.co.jp

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Kalendarze z Władimirem Putinem hitem w Japonii