Kampania Alior Banku ruszy w listopadzie

Presserwis
opublikowano: 23-10-2008, 10:00

W listopadzie ruszy kampania reklamowa wprowadzająca Alior Bank - wynika z informacji Presserwisu. 

Przedstawiciele nowego banku na polskim rynku na razie nie zdradzają szczegółów działań marketingowych, mają poinformować o nich pod koniec października na konferencji prasowej. Wiadomo, że kampanię przygotują wyłonione w drodze przetargu agencja reklamowa PZL i dom mediowy Maxus.

Alior Bank pierwsze działania skierowane do konsumentów rozpoczął już w sierpniu. Uruchomił serwis Aliorbank.pl, poprzez który zdobywa klientów. Mogą oni tam założyć konto i podzielić się opiniami oraz oczekiwaniami wobec powstającego właśnie banku. Za udzielanie odpowiedzi na pytania ankiety każdy może otrzymać 100 zł. Osoby, które zaproszą swoich znajomych do udziału w akcji, mogą wygrać setki nagród, m.in. samochód. Po zakończeniu konkursu będą mogły odebrać nagrody i pieniądze pod warunkiem, że założą konto w Alior Banku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Presserwis

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Kampania Alior Banku ruszy w listopadzie