Kancelaria CMS się wzmacnia

JK
opublikowano: 22-05-2018, 13:25
aktualizacja: 22-05-2018, 13:30

Do zespołu bankowości i finansów kancelarii dołączyli kolejni prawnicy.

Kancelaria CMS powiększyła grono specjalistów do obsługi instytucji finansowych o dziewięć osób i ma ich już 17. Dzięki tej rozbudowie dział bankowości i finansów kancelarii stanie się jednym z największych wśród wszystkich kancelarii działających na polskim rynku. Zespołem pokieruje Michał Mężykowski, partner i radca prawny, z 17-letnim doświadczeniem w doradztwie dla sektora finansowego oraz w zakresie finansowania transakcji.

- Zdecydowaliśmy się wzmocnić tę część zespołu, która specjalizuje się w finansowaniu. Tworzymy w ten sposób nowa ofertę dla naszych klientów, w szczególności planujących duże transakcje na rynku polskim i rozwijających biznes na rynkach zagranicznych poprzez eksport i przejęcia. Widzimy wiele synergii między wzmocnioną praktyką bankowości a zespołami nieruchomościowym, infrastrukturalnym oraz transakcyjnym – mówi Małgorzata Surdek, partner zarządzająca w kancelarii CMS w Polsce.

Do kluczowych instytucji finansowych, które są klientami zespołu, należą m.in. Aareal Bank, Alior Bank, BZ WBK, BGŻ BNP Paribas, Bank Pekao, Bank PKO BP, BGK, Citi Handlowy i ING Bank.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: JK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Kancelaria CMS się wzmacnia