Kandydaci czytelników PB do Gospodarczych Malin 2010: Polskie Koleje Państwowe

DI
opublikowano: 01-02-2011, 00:00

Zgłoszone w kategorii Instytucja za:

- za brak współpracy kolejowych spółek, czego konsekwencją było grudniowe załamanie przy zmianie rozkładu jazdy, dezorganizujące życie podróżnym, w tym menedżerom i handlowcom podróżującym w interesach,

- ogromne opóźnienia w przygotowaniu inwestycji finansowanych z funduszy unijnych, grożące utratą części z nich. Brak inwestycji to nie tylko brak dochodów dla przedsiębiorstw wykonawczych, ale przede wszystkim słaby system transportowy kraju, zmniejszający efektywność całej gospodarki.

Gospodarcze Maliny 2010 to plebiscyt "Pulsu Biznesu" i Pracodawców RP na instytucje i osoby, które najbardziej szkodziły przedsiębiorcom i gospodarce w ubiegłym roku. W pierwszym etapie — do 6 lutego — czytelnicy zgłaszają kandydatów. W drugim, w internetowym głosowaniu, spośród najczęściej zgłaszanych i najlepiej uzasadnionych kandydatur wybiorą "zdobywców" Malin.

Zgłoś kandydatów do Malin w pięciu kategoriach:

- instytucja,

- urzędnik,

- polityk,

- inwestor, menedżer giełdowy,

- przedsiębiorca pracodawca na stronie:

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane