Karolina Gruszka: trochę etno, szczypta vintage

  • Tomasz Jacyków
opublikowano: 27-06-2008, 00:00

Ktoś wyjątkowy. Chętnie eksperymentuje — z kolorem włosów i... butów. Pozwala jej na to uroda i niekonwencjonalne podejście do mody.

Wyjątkowo piękna aktorka młodego pokolenia reprezentuje styl nieco odrębny od opisywanych zwykle na łamach magazynu „Business Class”. Ma dwadzieścia kilka lat, więc i bardzo nowoczesne podejście do mody. Wnosi do niej powiew świeżości, nie koncentrując się na wyrafinowanych metkach.

 

dba o odrębność własnego stylu, który można określić jako skrzyżowanie hippie, etno i vintage. Nie unika barw, deseni, dodatków, choć na wieczór zwykle wybiera klasyczne — aczkolwiek zawsze z przymrużeniem oka — kreacje.

 

na eksperymenty, nie boi się kolorowych butów ani barwnych akcentów w biżuterii. Nie unika też eksperymentów na głowie — w ostatnim sezonie kilkakrotnie zmieniała kolor włosów. Czy można udzielić jej jakichś rad?

Nie jej — ma tak wyrobiony styl, że przez ubiór mocno wyraża osobowość. Ta dziewczyna nie potrzebuje stylistów — sama wie, co dla niej najlepsze.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tomasz Jacyków, stylista

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Karolina Gruszka: trochę etno, szczypta vintage