Katowicka gala Gazel Biznesu

Bogdan Bugdalski
18-12-2003, 00:00

Ponad 350 przedstawicieli firm i samorządowych władz z województw śląskiego i opolskiego wzięło udział we wczorajszej regionalnej gali Gazel Biznesu 2003 w Katowicach. Była to druga z 10 zaplanowanych uroczystych spotkań, podczas których najbardziej dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa odbierają statuetki i tytuły Gazel Biznesu. Organizowane od czterech lat przez redakcję „Pulsu Biznesu” spotkania dla uczestników rankingu to okazja do wymiany doświadczeń i wymiany poglądów z władzami samorządowymi — twierdzą przedsiębiorcy. Tak było i tym razem.

Uroczyste wręczenie nagród poprzedziło seminarium i dyskusja poświęcone usługom wspierającym małą i średnią przedsiębiorczość.

Statuetki za zajęcie I miejsca na Śląsku odebrała firma Limar z Częstochowy, a w województwie opolskim — Kler z Dobrodzienia. Obszerną relację z gali zamieścimy w poniedziałkowym wydaniu „Pulsu Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Bogdan Bugdalski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Strona główna / Katowicka gala Gazel Biznesu