Kazimierz Pazgan, założyciel Konspolu ma koszmary

KON
opublikowano: 28-11-2008, 00:00

Kazimierz Pazgan: Śni mi się po nocach wartość złotówki

Sennik polski:

Sen równie trudny do wyjaśnienia, jak kurs polskiej waluty. Ale gdy się pieniądz przyśni, to w sumie dobra wróżba — dobrobytu i udanych interesów. Zwłaszcza, gdy we śnie pełno złotych monet. Lecz uwaga! Sny bywają przewrotne. Brzęk monet zwiastuje złe wieści. Otrzymanie pieniędzy i ich przeliczanie wróży urzędowe przepychanki, a więc troski i kłopoty. Wymiana pieniędzy — kłopoty spowodowane własnymi błędami, zaś sen o fałszywych pieniądzach może zwiastować rychłe spotkanie z prokuratorem.

Karolina Adamiak, psycholog: Sny zazwyczaj odzwierciedlają nasze troski i problemy, skryte marzenia i dążenia. Jednym śni się, że wygrywają maraton w Moskwie, innym, że kurs złotego spada. Bo każdy żyje czym innym. Śni o tym nie tylko na jawie… Tak czy inaczej lepiej pieniądze mieć, niż o nich śnić, bo — jak pisał Jerzy Pilch w "Mieście Utrapienia" — kto nie ma pieniędzy, tego pan Bóg nie kocha.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KON

Polecane