KGHM łamie nowe wsparcia

Dariusz Karolak
opublikowano: 17-12-2001, 00:00

Obawa dotycząca notowań akcji KGHM wyrażona w ubiegłotygodniowym komentarzu niestety zmaterializowała się. W piątek padły kolejne 2 ważne wsparcia, rosnącej linii 2-miesięcznej hossy i linii szyi podwójnego szczytu z zasięgiem 11,65.

Dzienny Kagi był szybszy i pozwolił uchronić kilka procent kapitału. Ani kurs miedzi na LME, ani kurs USD, ani zmiany we władzach, ani też zachowanie wskaźników nie dają podstaw do oczekiwań na to, by sytuacja na rynku szybko miała się zmienić. Niejasna strategia nowych władz również nie ułatwia inwestorom podjęcia decyzji. Z "podbitek" nalezy korzystać, by zaangażowanie zmniejszać, ewentualnie otwierać krótkie pozycje. Ostatnie zniesienie Fibonacciego znajduje się przy 12 zł. Niższy kurs może oznaczać konieczność przetestowania dna z 15 X, 9,65. Długoterminowa linia bessy znajduje się przy 15,3, ale o znaczącej aprecjacji można będzie myśleć dopiro po pokonaniu 16 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu