Kijów zaprasza branżę OZE

Dominika Masajło
opublikowano: 01-03-2017, 22:00

Już wkrótce polscy przedsiębiorcy z branży energetycznej i OZE będą mogli wziąć udział w Tygodniu Energetyki Alternatywnej (Alternative Energy Week), który odbędzie się w Kijowie.

Wydarzenie zostało podzielone na jednodniowe panele tematyczne zatytułowane: Biomasa na Ukrainie, Energia słoneczna na Ukrainie, Energia Wiatrowa i Hydroenergia oraz Energia w przemyśle. W ramach paneli odbędą się konferencje, warsztaty networkingowe, prezentacje projektów i start-upów. Osoby zainteresowane udziałem w imprezie powinny wypełnić formularz online (link na dole strony) najpóźniej do 6 marca do godz. 15. W trakcie konferencji zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne z języka ukraińskiego i rosyjskiego na język angielski. Natomiast warsztaty będą odbywać się jedynie w języku rosyjskim i ukraińskim. Udział w misji na wydarzenie jest bezpłatny dla polskich firm z branży energetycznej i OZE, ale warto pamiętać, że uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszt dojazdu i zakwaterowania.

WAŻNA DATA

13-16.03

W tych dniach na Ukrainie odbędzie się Tydzień Energetyki Alternatywnej.

WIĘCEJ INFORMACJI

Kateryna Ryabko (koordynatorka AEW) tel.: +38 066 052 61 55 e-mail: conference.ryabko@gmail.com — z dopiskiem „Alternative Energy Week”).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu