Klienci TUI obawiają się ptasiej grypy

(Tadeusz Stasiuk)
opublikowano: 08-03-2006, 16:18

TUI, największy europejski tour operator odnotował stagnację w rezerwacjach przypadających na letni sezon urlopowy. Niemieccy klienci biura wstrzymują się z decyzjami w obawie o rozprzestrzenianie się ptasiej grypy. Liczba rezerwacji w porównaniu z analogicznym okresem 2005 r. zwiększyła się zaledwie o 2 proc. po dynamicznym wzroście w sezonie zimowym.

TUI, największy europejski tour operator odnotował stagnację w rezerwacjach przypadających na letni sezon urlopowy. Niemieccy klienci biura wstrzymują się z decyzjami w obawie o rozprzestrzenianie się ptasiej grypy. Liczba rezerwacji w porównaniu z analogicznym okresem 2005 r. zwiększyła się zaledwie o 2 proc. po dynamicznym wzroście w sezonie zimowym. Klienci rezygnują również z wyjazdów na Bliski Wschód i we wschodnie regiony Morza Śródziemnego.

WST, Bloomberg

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: (Tadeusz Stasiuk)

Polecane