Klient może zmienić bank, jeśli aplikacja nie spełnia jego wymagań

Materiał partnera — organizatora wydarzenia: Dell Technologies
opublikowano: 04-09-2018, 22:00

Rozwiązania z pogranicza cyfrowej transformacji towarzyszą nam nie tylko w pracy, ale także na wielu etapach życia codziennego.

Możemy spotkać się z nimi w sklepach, bankach, centrach handlowych czy nawet w hotelach. Oznacza to, że z czasem cyfrowa transformacja będzie tak wszechobecna, jak sieć komórkowa czy prąd w gniazdku. Jak zatem wyróżnić się na tle konkurencji i przygotować firmę na nieuniknioną ewolucję biznesu? Grupa firm Dell Technologies, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku, posiada nie tylko rozbudowaną ofertę gotowych rozwiązań. Amerykański lider nowych technologii dysponuje także ogromną wiedzą, popartą wieloma latami doświadczeń i licznymi przykładami realnych wdrożeń, które przyczyniły się do znacznych oszczędności, optymalizacji procesów czy finalnie zwiększenia konkurencyjności wielu firm na całym świecie.

Nawet najlepsza aplikacja nie jest w stanie prawidłowo pracować bez dostępu do odpowiednich danych — podkreśla Robert Domagała z Dell EMC Polska
Zobacz więcej

WIEDZA UKRYTA W DANYCH:

Nawet najlepsza aplikacja nie jest w stanie prawidłowo pracować bez dostępu do odpowiednich danych — podkreśla Robert Domagała z Dell EMC Polska Fot. ARC

— Żyjemy w czasach, w których technologie cyfrowe decydują o sukcesie firmy. Naszymi klientami stają się ludzie świadomi tych zmian, wymagający najwyższej jakości produktów, które nie tylko ułatwią życie, ale przy okazji będą zabezpieczały wrażliwe informacje na ich temat. Nawet najlepsza aplikacja nie jest w stanie prawidłowo realizować swoich funkcji bez dostępu do odpowiednich danych. Mamy w nich zaszytą wiedzę o zachowaniach, przyzwyczajeniach i preferencjach naszych klientów. Dlatego też potrzebujemy nowych możliwości sprawnego ich przetwarzania i zabezpieczania. To właśnie dane są prawdziwym paliwem cyfrowej transformacji i to dzięki nim jesteśmy w stanie dostarczyć klientom produkt skrojony na miarę — komentuje Robert Domagała, ISG Technology Consulting Manager z Dell EMC Polska.

Zbliżające się Dell Technologies Forum będzie idealną okazją do zaprezentowania najnowszych trendów i najlepszych strategii opartych na przetwarzaniu danych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli stworzyć własną, spersonalizowaną agendę, wybierając interesujący temat spośród 30 sesji podzielonych na 4 bloki tematyczne: Digital Transformation (nowe funkcjonalności Agile), IT Transformation (najnowsze produkty wspierające infrastrukturę), Workforce Transformation (unikalne rozwiązania Dell zaprojektowane z myślą o zmianach w stylu pracy) i Security Transformation (nowości ze świata technologii IT dla bezpieczeństwa biznesu). W specjalnie wydzielonej przestrzeni wystawienniczej będzie można poznać najnowsze produkty firm z rodziny Dell i firm partnerskich, a także skonsultować z ekspertami kwestie związane z zastosowaniami i wdrażaniem prezentowanych rozwiązań. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zarejestrować się na nie można na stronie Dell Technologies Forum 2018.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera — organizatora wydarzenia: Dell Technologies

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu