Klient może zmienić bank, jeśli aplikacja nie spełnia jego wymagań

Materiał partnera — organizatora wydarzenia: Dell Technologies
opublikowano: 04-09-2018, 22:00

Rozwiązania z pogranicza cyfrowej transformacji towarzyszą nam nie tylko w pracy, ale także na wielu etapach życia codziennego.

Możemy spotkać się z nimi w sklepach, bankach, centrach handlowych czy nawet w hotelach. Oznacza to, że z czasem cyfrowa transformacja będzie tak wszechobecna, jak sieć komórkowa czy prąd w gniazdku. Jak zatem wyróżnić się na tle konkurencji i przygotować firmę na nieuniknioną ewolucję biznesu? Grupa firm Dell Technologies, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom rynku, posiada nie tylko rozbudowaną ofertę gotowych rozwiązań. Amerykański lider nowych technologii dysponuje także ogromną wiedzą, popartą wieloma latami doświadczeń i licznymi przykładami realnych wdrożeń, które przyczyniły się do znacznych oszczędności, optymalizacji procesów czy finalnie zwiększenia konkurencyjności wielu firm na całym świecie.

WIEDZA UKRYTA W DANYCH:
WIEDZA UKRYTA W DANYCH:
Nawet najlepsza aplikacja nie jest w stanie prawidłowo pracować bez dostępu do odpowiednich danych — podkreśla Robert Domagała z Dell EMC Polska
Fot. ARC

— Żyjemy w czasach, w których technologie cyfrowe decydują o sukcesie firmy. Naszymi klientami stają się ludzie świadomi tych zmian, wymagający najwyższej jakości produktów, które nie tylko ułatwią życie, ale przy okazji będą zabezpieczały wrażliwe informacje na ich temat. Nawet najlepsza aplikacja nie jest w stanie prawidłowo realizować swoich funkcji bez dostępu do odpowiednich danych. Mamy w nich zaszytą wiedzę o zachowaniach, przyzwyczajeniach i preferencjach naszych klientów. Dlatego też potrzebujemy nowych możliwości sprawnego ich przetwarzania i zabezpieczania. To właśnie dane są prawdziwym paliwem cyfrowej transformacji i to dzięki nim jesteśmy w stanie dostarczyć klientom produkt skrojony na miarę — komentuje Robert Domagała, ISG Technology Consulting Manager z Dell EMC Polska.

Zbliżające się Dell Technologies Forum będzie idealną okazją do zaprezentowania najnowszych trendów i najlepszych strategii opartych na przetwarzaniu danych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli stworzyć własną, spersonalizowaną agendę, wybierając interesujący temat spośród 30 sesji podzielonych na 4 bloki tematyczne: Digital Transformation (nowe funkcjonalności Agile), IT Transformation (najnowsze produkty wspierające infrastrukturę), Workforce Transformation (unikalne rozwiązania Dell zaprojektowane z myślą o zmianach w stylu pracy) i Security Transformation (nowości ze świata technologii IT dla bezpieczeństwa biznesu). W specjalnie wydzielonej przestrzeni wystawienniczej będzie można poznać najnowsze produkty firm z rodziny Dell i firm partnerskich, a także skonsultować z ekspertami kwestie związane z zastosowaniami i wdrażaniem prezentowanych rozwiązań. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zarejestrować się na nie można na stronie Dell Technologies Forum 2018.

To musisz wiedzieć dziś rano
Codzienny newsletter z najważniejszymi informacjami dla inwestorów.
ZAPISZ MNIE
×
To musisz wiedzieć dziś rano
autor: Kamil Zatoński
Wysyłany codziennie
Kamil Zatoński
Codzienny newsletter z najważniejszymi informacjami dla inwestorów.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera — organizatora wydarzenia: Dell Technologies

Polecane