KNF: FXBFI Broker Financial Invest Ltd na liście ostrzeżeń publicznych

  • PAP
opublikowano: 16-06-2021, 13:28

Na listę ostrzeżeń publicznych wpisano nowy podmiot - spółkę FXBFI Broker Financial Invest Ltd - poinformowała w środę Komisja Nadzoru Finansowego.

Powodem wpisania na listę ostrzeżeń publicznych spółki FXBFI Broker Financial Invest Ltd jest podejrzenie popełnienia przestępstwa dotyczącego art. 178 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi (prowadzenie działalności w zakresie obrotu instrumentami finansowymi bez wymaganego zezwolenia lub upoważnienia).

W sprawie spółki FXBFI Broker Financial Invest Ltd Przewodniczący KNF przystąpił do postępowania, które zainicjował inny podmiot, prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie - napisano w komunikacie KNF.

Jak wynika z informacji zawartych na stronie podmiotu, który trafił na listę ostrzeżeń publicznych, jego siedziba znajduje się na Cyprze.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane