Kogeneracja będzie mocniejsza

Dariusz Karolak
opublikowano: 30-01-2002, 00:00

Przerwa w bankowej hossie jest dobrą okazją do bliższego przyjrzenia się Kogeneracji, spółce reprezentującej sektor użyteczności publicznej, na dojrzałych rynkach wykorzystywany do przechowania kapitału na spadkowym rynku. Innym powodem, dla którego warto zwrócić na ten walor uwagę są plany przekształcenia Elektrimu w koncern energetyczny. Zanim się to zrobi warto zobaczyć, jak branżę rynek wycenia. Wycenia kiepsko. Za to AT potwierdza rosnącą siłę Kogeneracji. Po pierwsze testowanie dna z połowy grudnia dokonuje się przy symbolicznym obrocie. Po drugie większość wskaźników nie była w stanie ustanowić nowych niższych minimów, przyczyniając się w ten sposów do powstania wyraźnych dodatnich dywergencja.

Przy 29 zł znajduje się dolna krawędź wstęgi tygodniowej. Gdyby podobna cena miała się powtórzyć (w poniedziałek ustanowione zostało historyczne minimum, 29,3) warto postawić niedużą część portfela na tego konia. Może okazać się czarny.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kogeneracja będzie mocniejsza