Koko-foto, czyli nasz konkurs na EURO 2012

DI
opublikowano: 16-05-2012, 10:00

Jak grzyby po deszczu rośnie oferta produktów piłkarskich, do promocji których wykorzystuje się motywy piłkarskie, choć z piłką nie mają one nic wspólnego. Polaków ogarnia piłkarski szał? Uwiecznijmy to!

Z nadesłanych propozycji wybraliśmy 30 naszym zdaniem najlepszych. Teraz czas na głosowanie. Zwycięzców ogłosimy 8 czerwca, tuż przed pierwszym meczem EURO 2012. GŁOSUJ>>>

O naszym konkursie

Polska długo czekała na szansę zorganizowania międzynarodowej imprezy tej rangi, co EURO 2012. I już się doczekała. Za niecały miesiąc rozpoczyna się piłkarskie święto. Jak się okazuje jest to czas żniw nie tylko dla producentów gadżetów i pamiątek.   Nam też szał się udziela i dlatego stworzyliśmy stronę tematyczną o EURO 2012. Równolegle z jej startem, rozpoczynamy też nasz konkurs.

Szukajcie śmiesznych, nietypowych produktów, które nagle powiązano z mistrzostwami. Pasztet biało-czerwony? Okazuje się, że podczas polskiego EURO wszystko jest możliwe. Pstrykajcie zdjęcia znalezionym przez Was produktom i przesyłacie na adres konkurs@pb.pl. Najciekawsze propozycje będziemy na bieżąco publikować w naszym serwisie.

Przeczytaj REGULAMIN konkursu i ruszaj do boju o nagrody!

Każdy uczestnik biorący udział w konkursie automatycznie akceptuje regulamin konkursu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu