Kolejna Agata prawie gotowa

BAM
opublikowano: 23-11-2018, 15:36

Za tydzień w Lublinie ma być otwarty kolejny, 26. salon meblowy firmy Agata.

Zobacz więcej

Materiały Prasowe

Budowa sklepu przy ul. Ścinawskiej w Lublinie rozpoczęła się w marcu tego roku. Agata nie korzysta z usług generalnego wykonawcy, ale ma własne struktury realizujące prace budowlane. Zdaniem przedstawicieli firmy to znacząco usprawnia cały proces.

Powierzchnia nowego salonu to prawie 11 tys. m kw. Wokół sklepu znajduje się parking na około 246 samochodów. W nowej placówce marki Agata pracować ma blisko 100 osób.

- To druga inwestycja naszej firmy w województwie lubuskim – mówi Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny salonów Agata.

Dodaje, że długofalowy plan strategiczny przedsiębiorstwa zakłada uruchamianie kolejnych punktów dwóch, trzech salonów rocznie.

Firma posiada jedną z trzech największych pod względem powierzchni sieci meblowych w Polsce. Dwaj jej najwięksi konkurenci to Black Red White oraz IKEA.

Marka Agata (wcześniej Agata meble) działa na polskim rynku już od 65 lat. Firma rozbudowuje swoją sieć sprzedaży w średnich miastach, ale stara się też umacniać obecność w największych aglomeracjach m.in.: Warszawie, Łodzi, Wrocławiu czy Katowicach. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: BAM

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu