Kolejne inwestycje Komfortu

Bogdan Tychowski
18-05-2004, 00:00

Komfort zainwestuje blisko 10 mln zł w uruchomienie nowego centrum handlowego w Szczecinie. Budowę rozpoczęto w grudniu 2003 r. Obiekt będzie miał powierzchnię ponad 3 tys. mkw. Część z niej zostanie wynajęta zewnętrznym operatorom z branży dekoracyjnej. W nowym sklepie Komfort zaoferuje najszerszą ofertę wykładzin, dywanów, paneli, podłóg drewnianych, płytek ceramicznych oraz materiałów do ich montażu i konserwacji. Otwarcie planowane jest na lipiec 2004 r.

— Szczecińskie centrum nie jest jedyną inwestycją Komfortu realizowaną w najbliższym czasie. W Gdańsku sieć zakupiła kolejny obiekt handlowy w tym mieście. Obecnie trwają tam intensywne prace adaptacyjne. Nowy Komfort w Trójmieście zostanie uruchomiony w ciągu najbliższego miesiąca — mówi Agnieszka Kołogrecka z Komfortu.

Komfort po skorygowaniu swojej strategii rozwoju, której głównym założeniem jest ścisła specjalizacja sieci, a co za tym idzie — ograniczenie oferty wyłącznie do produktów podłogowych, podjął decyzję o sprzedaży Castoramie obiektów M3. Kapitał uzyskany w wyniku tej transakcji zostanie zainwestowany w dalszy rozwój sieci. Jeszcze w tym roku oprócz marketów w Szczecinie i Gdańsku powstaną nowe sklepy we Wrocławiu, Opolu, Mysłowicach, Jastrzębiu Zdroju, Wodzisławiu Śląskim, Dąbrowie Górniczej, Ciechanowie oraz dwa w Poznaniu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Bogdan Tychowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Kolejne inwestycje Komfortu