Czytasz dzięki

Kolejne roszady w czołówce rankingu

Materiał partnera cyklu
opublikowano: 08-04-2013, 00:00

100 000 ZŁ W 3 DNI NA FOREX

Zeszłotygodniowy wzrost zmienności zdołał wykorzystać nowy lider Rankingu Generalnego – mit, który na znaczącym ruchu EURUSD osiągnął dzienną stopę zwrotu 62,01%. Co ciekawe, pomimo tak dużych wzrostów na EURUSD, trader ten wypracował wynik zarówno na długich, jak i krótkich pozycjach.

Zmagania w konkursie TMS Pro Daytrader nabierają rumieńców, gdyż rosnąca zmienność na rynku pozwala uczestnikom na osiągnięcie wysokich stóp zwrotu. Wciąż można dołączyć do rywalizacji, w której zwycięzca oprócz wypracowanych zysków odbierze nagrodę w wysokości 100 000 zł.

Czwartkowy lider Rankingu Pościgowego – ARGUS, który wypracował dzienną stopę zwrotu powyżej 300%, zarabiał w większości na agresywnie otwieranych długich pozycjach na EURUSD, choć zdarzały się też zyskowne pozycje krótkie. Ten uczestnik jest o krok od odrobienia wcześniejszych strat i przeskoczenia do czołówki Rankingu Generalnego.

Zachęcamy do udziału w konkursie. Więcej informacji na konkurs.tms.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera cyklu

Polecane