Kolejny Gessler w telewizji

PAP
opublikowano: 05-02-2014, 07:08

Pierwszą polską edycję kulinarnego reality show „Hell’s Kitchen” („Piekielna kuchnia”), który zadebiutuje na antenie Polsatu wiosną tego roku, poprowadzi najprawdopodobniej Mateusz Gessler, zapowiada “Dziennik Polski”.

Zobacz więcej

fot. youtube.com

To syn Adama Gesslera, który znany jest nie tylko z dokonań kulinarnych. Restaurator ten od kilku lat skutecznie uchyla się od spłacania obliczanych na 32 mln zł długów za dzierżawę lokali w Warszawie i Krakowie.

Mateusz Gessler odcina się od swego biologicznego ojca. Wychował się we Francji, do Polski wrócił w 2002 r. Zapewnia, że miłości do gotowania nauczył się od rodziny swojego ojczyma, który jest Francuzem.

Młody Gessler jest w dobrych kontaktach ze swoją ciotką Magdaleną, znaną z telewizyjnego programu „Kuchenne rewolucje”. – Lubimy się, mamy podobne, wybuchowe charaktery, mówi kandydat do programu „Piekielna kuchnia”. Nie zamierza konkurować z ciotką w telewizji. – Magda Gessler ma bardzo ugruntowaną pozycję i moja obecność na ekranie z pewnością jej nie zaszkodzi, zapewnia restaurator.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Kolejny Gessler w telewizji