Komitet kolejkowy na koncert U2

PAP
opublikowano: 06-08-2009, 13:18

słynnej irlandzkiej grupy U2, która w  czwartek wieczorem zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie, tłumnie gromadzą się już w jego pobliżu. Pierwsi pojawili się w otaczającym stadion parku jeszcze w  środę wieczorem.

Ci, którzy chcą jako pierwsi wejść na stadion, by dostać się jak najbliżej sceny, utworzyli nawet przed bramą wejściową komitet kolejkowy. Numerki zapisują sobie na rękach czerwonym flamastrem. Na parkingach można zauważyć samochody z rejestracjami z całej Polski, a także zagranicy, np. z Austrii.

Muzycy U2 przylecą na lotnisko w Pyrzowicach po południu, odlot zaplanowano wkrótce po koncercie. Występ U2 poprzedzi koncert zespołu Snow Patrol, a Bono i jego koledzy mają się pojawić na scenie ok. godz. 21.00. "To zależy m.in. od pogody. Widowisko robi najlepsze wrażenie, kiedy jest już zmrok" - wyjaśnia Sławomir Raczek z Live Nation.

U2 zagra w Polsce po raz trzeci, na Stadionie Śląskim po raz drugi. Zespół promuje obecnie swój najnowszy album pt. "No Line On The Horizon" w ramach rozpoczętej pod koniec czerwca w Barcelonie trasy 360o Tour. Muzycy występują na ogromnej, okrągłej scenie, pokrytej zielono-pomarańczową powłoką, przypominającej kształtem pająka, którą mogą obejść dookoła i którą publiczność otacza z każdej strony. Na środku sceny umieszczono ogromy, cylindryczny ekran - według zapewnień organizatorów widowiska to największy telebim w historii produkcji koncertowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Po godzinach / Komitet kolejkowy na koncert U2