Kompap przełamał marazm

Dariusz Karolak
opublikowano: 18-05-2001, 00:00

Kompap przełamał marazm

Kompap pojawia się w moich prezentacjach po raz pierwszy. Wczoraj wybił się z rosnącego kanału trendowego naruszając jego górne ograniczenie na wysokości 7,5 zł. Od historycznego dna z 19 I Kompap urósł o 83 proc. Niezależnie od niskiej bazy to imponujący wynik. Wybicie z kanału górą może okazać się zapowiedzią przyspieszenia. Jednak z uwagi na mocno wykupione wskaźniki oraz osiągnięcie okolic dna z V’00 (7,75) prawdopodobieństwo gwałtownego zwrotu i rozpoczęcia korekty technicznej jest na tyle wysokie, że trudno zachęcać kogokolwiek do wchodzenia na rynek właśnie teraz.

Strefa 7,75-8,85 powinna uaktywniać podaż., bo tam w okresie V-IX’00 dokonała się nieudana próba zbudowania kończącej trend formacji podwójnego dna. Jednym z powodów znakomitego zachowania się Kompapu jest zapowiedź wprowadzenia inwestora branżowego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kompap przełamał marazm