Komputronik milczy w sprawie inwestora

KL
25-07-2010, 12:58

Nadal nie wiadomo, jaki amerykański inwestor ma odkupić spółkę Karen od Komputronika i czy w ogóle doszło do  podpisania umowy.

List intencyjny w tej sprawie był ważny do 23 lipca, a władze spółki zapewniały, że kolejnego poślizgu nie będzie (pierwotnie umowa miała być podpisana 15 lipca). Inwestor miał zapłacić za nowe akcje Karen 250 mln zł, a Komputronik miał odkupić od niego sieć sklepów komputerowych, należących obecnie do Karen (czytaj: "Będzie nowy właściciel Karenu"). 

Niestety, Komputronik, który wcześniejszymi komunikatami sprawił, że kurs jego akcji i akcji Karen rósł po kilkaset procent, milczy(czytaj m.in. "Karen coraz wyżej" oraz "Giełda w dół, zyskuje Komputronik i Karen").

Do publikacji powyższego tekstu spółka nie opublikowała żadnej informacji w tej sprawie. Również zarząd emitenta nie odpowiadał na telefony redakcji "Pulsu Biznesu".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KL

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Komputronik milczy w sprawie inwestora