Konferencja O zarządzaniu przez jakość w gronie specjalistów

WK
opublikowano: 13-05-2009, 00:00

Czy standard ISO jest nadal żywy, czy warto nadal wdrażać rozwiązania oparte na jego logice? To pytanie nurtuje zapewne niejednego polskiego menedżera. Odpowiedź na nie będzie można uzyskać już 28 maja 2009 r. w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki, w którym odbędzie się druga edycja konferencji ISO-Poland. Uczestnicy spotkania spróbują ponadto odpowiedzieć na pytania: Jak się ma standard ISO dziś w 2009 roku? Co się zmieniło w ISO od ubiegłego roku? Jakie są problemy z ISO? Czy wdrożenie ISO naprawdę daje pozytywne efekty? Dokonają także sądu nad ISO…

Impreza, w trakcie której prelekcje wygłoszą wybitni specjaliści, jest adresowana zarówno do pasjonatów zarządzania jakością, menedżerów, którzy o ISO wiedzą już prawie wszystko, jak i początkujących entuzjastów standardu, którzy dopiero zastanawiają się czy jest to rozwiązanie skrojone na miarę ich firm. Więcej informacji na temat imprezy, udział w której jest bezpłatny, można znaleźć na stronie internetowej www.iso-poland.pl. Tam też można zgłosić chęć uczestnictwa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu