AKADEMIA PULSU BIZNESU 2015

AKADEMIA PULSU BIZNESU 2015

Cel  • Co charakteryzuje konkursy na finansowanie europejskie w nowej perspektywie budżetowej?
  • Na jakie elementy wniosku zwracać będą uwagę urzędnicy w moim województwie?
  • Gdzie szukać środków na zapewnienie wkładu własnego?
  • Na kim wzorować się w budowaniu innowacyjnego biznesu?
  • Jak połączyć płynniejszy obieg dokumentów z zapewnieniem ich bezpieczeństwa?
  • Jak zmniejszyć wydatki służbowe bez uszczerbku na standardach?

Kolejne szkolenia z cyklu AKADEMIA PULSU BIZNESU, zgodnie z sugestiami uczestników poprzednich edycji, poświęcimy dwóm blokom zagadnień: finansowemu i oszczędnościowemu.

Rozpoczęły się pierwsze konkursy na dotacje w ramach nowej perspektywy budżetowej 2014-2020. Każdy z nas jednak powinien zadać sobie pytanie: ile wiem na temat nowych procedur zatwierdzania wniosków? Wychodząc naprzeciw temu pytaniu eksperci z firmy doradczej PWB, znakomicie oceniani prelegenci dotychczas organizowanych przez Puls Biznesu szkoleń, opowiedzą o tym wyzwaniu ze szczególnym uwzględnieniem regionalnych programów operacyjnych i specyfiki każdego z województw, w których będziemy się spotykać.

O finansowym wymiarze inwestycji dotowanej przez środki europejskie mówić będą dyrektorzy Centrów Doradztwa dla Firm organizowanych przez Deutsche Bank Polska. Gdzie szukać środków na zapewnienie wkładu własnego? Jak utrzymać rentowność przy ryzyku rozwijania innowacji? Gdzie szukać dobrych przykładów i ciekawych rozwiązań?

Nie zabraknie również inteligentnych rozwiązań sprzyjających oszczędnościom w firmie. Eksperci firmy OKI przedstawią nowoczesne systemy obiegu dokumentów zapewniających sprawną ich wymianę przy jednoczesnym zagwarantowaniu bezpieczeństwa informacji. Rzecz bardzo ważne w czasach przenoszenia danych w świat cyfrowy i wszechobecnych wirtualnych chmur.

O zarządzaniu wydatkami służbowymi mówić będzie ekspertka z firmy Edenred. Ile faktycznie wydają firmy? Jak można te koszty zminimalizować? Czy możemy zaimplementować w Polsce rozwiązania stosowane w innych krajach? Korzystajmy z doświadczeń państw zachodnich aby czerpać z ich wiedzy i uniknąć popełnionych błędów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem szkolenia w zakładce PROGRAM.

Do zobaczenia na AKADEMII!

W imieniu Pulsu Biznesu,

Marcin Dobrowolski


O Partnerach

Deutsche Bank Polska S.A. oferuje usługi z zakresu bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej największym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom, instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu. Bank jest częścią Grupy Deutsche Bank, globalnego lidera w dziedzinie bankowości korporacyjnej, obrocie papierami wartościowymi, transakcjach bankowych i zarządzaniu kapitałami.
www.deutschebank.pl


Edenred Polska - w Polsce Edenred rozpoczął działalność w 1997 r. pod nazwą Accor Services. Firma oferuje rozwiązania dedykowane motywacji pracowników, budowaniu lojalności w biznesie oraz zarządzaniu wydatkami przedsiębiorstw. Know-how i globalny zasięg pozwalają firmie wprowadzać na rynek innowacyjne produkty, usługi oraz serwisy online. Wsparcie Edenred obejmuje kompleksową obsługę Klienta oraz ekspertyzę prawnopodatkową. Nasi Klienci wysoko cenią indywidualne podejście Edenred, jakość obsługi i elastyczność w działaniu.
Obszary działalności Edenred KLIKNIJ TU
1. Motywacja pracowników
2. Lojalność w Biznesie
3. Zarządzanie wydatkami służbowymi
Dowiedz się więcej o Edenred KLIKNIJ TU


FedEx Corp. świadczy klientom indywidualnym i przedsiębiorstwom z całego świata szeroką gamę usług transportowych i biznesowych oraz usług związanych z handlem elektronicznym. Spółka osiąga roczne przychody w wysokości 47 mld USD i oferuje zintegrowane usługi biznesowe za pośrednictwem firm, które wspólnie konkurują i są wspólnie zarządzane pod renomowaną marką FedEx. Firma FedEx — stale zaliczana do najbardziej cenionych i godnych zaufania pracodawców — zachęca ponad 300 tys. swoich pracowników, aby całkowicie i z pełnym zaangażowaniem dbali o bezpieczeństwo, przestrzeganie najwyższych standardów etycznych i zawodowych oraz odpowiadanie na potrzeby swoich klientów i społeczności. Więcej informacji można znaleźć pod adresem news.fedex.com.


Oki to globalny dostawca zaawansowanych rozwiązań druku, zwiększających wydajność przedsiębiorstw. Oprócz szerokiego wachlarza drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, oferuje również usługi pomagające zoptymalizować zarządzanie dokumentami w firmie. Oki jest pionierem technologii druku cyfrowego LED, a także liderem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, druku w chmurze, aplikacji oraz usług Managed Print Services.


PWB Sp. z o. o. - od 2002 roku świadczymy na najwyższym poziomie usługi z zakresu audytu, pozyskiwania funduszy europejskich, doradztwa transakcyjnego oraz doradztwa podatkowego. Wyróżnia nas indywidualne podejście, doskonała organizacja pracy i sprawna komunikacja. PWB pozyskało do tej pory dla swoich klientów pomoc bezpośrednią z różnych sektorów w wysokości powyżej 1.000 mln PLN. Nasz zespół brał udział we wszystkich rundach aplikacyjnych w zakresie projektów dotyczących nowych inwestycji, OZE oraz szkoleń.
www.pwb.com.pl


7milowy jest firmą konsultingową, wyspecjalizowaną w projektach IT dla firm małych i średnich. Jest partnerem SAP - największego światowego producenta oprogramowania wspierającego zarządzanie. 7milowy jest jedyną firmą w Polsce, oferującą dwa rozwiązania SAP dla rynku MŚP – SAP ERP i SAP Business One.
Więcej: www.7milowy.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Kossak, Pl. Kossaka 1


Kraków

Organizator