AKADEMIA PULSU BIZNESU - SZYBKI ROZWÓJ I KONTROLA KOSZTÓW

Cel

Szanowni Państwo,

Polska gospodarka rozwija się coraz szybciej, a wyprzedzające wskaźniki koniunktury wskazują na wysokie oczekiwania przedsiębiorców.

Jednocześnie wydarzenia mające miejsce za naszą wschodnią granicą rodzą niepokój o rynki zbytu wielu polskich towarów i przyszłość przedsiębiorców zapewniających materiały docelowym producentom-eksporterom.

Tegoroczna Akademia Pulsu Biznesu, przeprowadzana w warunkach dynamicznie zmieniającego się świata ma charakter wyjątkowy.
Podczas dwunastu spotkań w największych polskich miastach zaproponujemy zgromadzonym przedsiębiorcom najnowsze rozwiązania pozwalające na kontrolę kosztów przy jednoczesnym wzroście produktywności.

Efektywne wehikuły leasingowe, przyjazne biznesowi rozwiązania bankowe i przejrzyste komputerowe systemy zarządzania firmą - między innymi o tym mówić będziemy podczas tegorocznych Akademii Pulsu Biznesu.

Uczestnicy spotkań poznają know how nowoczesnego zarządzania firmą i będą gotowi na kolejne wyzwania, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć w nadchodzących miesiącach.

Serdecznie zapraszam na nasze warsztaty

- w imieniu Pulsu Biznesu,

Marcin Dobrowolski
Project Manager


BPSC SA to lider rynku oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Oferuje nowoczesne rozwiązania klasy ERP, MES, HCM czy BI, z sukcesem konkurując na tym polu z międzynarodowymi korporacjami. Doświadczenie 26 lat funkcjonowania firmy na rynku oprogramowania biznesowego, inwestycje w rozwój produktów oraz adoptowanie najnowszych trendów rynkowych zaowocowały bogatą funkcjonalnością oferowanych rozwiązań IT. Wprowadzony do oferty w 2012 roku nowy produkt - Impuls EVO to modułowe oprogramowanie z kompletną funkcjonalnością ERP, obejmującą najszerszą na polskim rynku gamę rozwiązań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem (m.in. finanse, personel, sprzedaż, logistyka, produkcja). Użytkownikami rozwiązań BPSC SA są firmy produkcyjne, usługowe oraz dystrybucyjno-handlowe reprezentujące różne branże gospodarki. Wśród 600 klientów są takie firmy, jak: Kler, Big Star, Organika, Selena, Ursus SA, Die-Tech, Grupa Sokołów, Sokpol, OSM Piątnica, WSP Społem Kielce, Krajowa Spółka Cukrowa, Wiśniowski, Kopalnia Soli Wieliczka.


BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI i Rolls-Royce, jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych. Ten międzynarodowy koncern obejmuje 28 zakładów produkcyjnych i montażowych w 13 krajach oraz międzynarodową sieć dystrybutorów z przedstawicielstwami w ponad 140 krajach.

W roku 2013 firma BMW Group sprzedała około 1963 mln samochodów oraz 115 215 motocykli na całym świecie. Dochód przed opodatkowaniem za rok finansowy 2013 wyniósł 7,91 mld euro, a obroty wyniosły 76,06 mld euro. Na dzień 31 grudnia 2013 r. globalne zatrudnienie w przedsiębiorstwie wynosiło 110 351 pracowników.

Sukces BMW Group od samego początku wynika z myślenia długofalowego oraz podejmowania odpowiedzialnych działań. Dlatego też przedsiębiorstwo stworzyło politykę równowagi ekologicznej i społecznej w całym łańcuchu dostaw, pełnej odpowiedzialności za produkt i jasnych zobowiązań do oszczędzania zasobów, która to stanowi integralną część jego strategii rozwoju.


Deutsche Bank jest światowym ekspertem, stawiającym sobie za cel sukces finansowy swoich Klientów.

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank – jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Na polskim rynku działa od 1995 roku. Oferuje usługi z zakresu bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej największym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom, instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu. Bank doradza również Klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych, oferując dostęp do swoich usług poprzez sieć niemal 180 Oddziałów i Centrów doradczych na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu.


Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 286 000 pracowników w 80 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 216,7 mld USD.


Accreo to nowoczesna firma doradcza, oferująca usługi dedykowane przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym, w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, business restructuringu oraz doradztwa europejskiego.

Marką Accreo jest niezmiennie wysoka jakość realizowanych usług, bezpieczeństwo podatkowoprawne proponowanych rozwiązań oraz unikalna wartość dodana, niezmiernie istotna z punktu widzenia stabilności i sprawnego zarządzania firmą w stale zmieniających się realiach biznesowych. Koncentrujemy się na tym co ważne dla przedsiębiorców, i z pewnością takie podejście do współpracy, sprawia że od lat towarzyszymy naszym Klientom w codziennym zarządzaniu majątkiem firmowym i rodzinnym.

Wspólne wartości biznesowe, synergia oferowanych usług oraz znajomość wielu specjalizacji branżowych, gwarantują efektywność naszych działań, i tym samym tworzą unikalną propozycję nowoczesnych usług doradczych w Polsce.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Sheraton, Ul. Powstańców Warszawy 10


Sopot

Partner