AKADEMIA PULSU BIZNESU - SZYBKI ROZWÓJ I KONTROLA KOSZTÓW

Cel

Szanowni Państwo,

Polska gospodarka rozwija się coraz szybciej, a wyprzedzające wskaźniki koniunktury wskazują na wysokie oczekiwania przedsiębiorców.

Jednocześnie wydarzenia mające miejsce za naszą wschodnią granicą rodzą niepokój o rynki zbytu wielu polskich towarów i przyszłość przedsiębiorców zapewniających materiały docelowym producentom-eksporterom.

Tegoroczna Akademia Pulsu Biznesu, przeprowadzana w warunkach dynamicznie zmieniającego się świata ma charakter wyjątkowy.
Podczas dwunastu spotkań w największych polskich miastach zaproponujemy zgromadzonym przedsiębiorcom najnowsze rozwiązania pozwalające na kontrolę kosztów przy jednoczesnym wzroście produktywności.

Efektywne wehikuły leasingowe, przyjazne biznesowi rozwiązania bankowe i przejrzyste komputerowe systemy zarządzania firmą - między innymi o tym mówić będziemy podczas tegorocznych Akademii Pulsu Biznesu.

Uczestnicy spotkań poznają know how nowoczesnego zarządzania firmą i będą gotowi na kolejne wyzwania, z jakimi przyjdzie im się zmierzyć w nadchodzących miesiącach.

Serdecznie zapraszam na nasze warsztaty

- w imieniu Pulsu Biznesu,

Marcin Dobrowolski
Project Manager


Deutsche Bank jest światowym ekspertem, stawiającym sobie za cel sukces finansowy swoich Klientów.

Deutsche Bank Polska S.A. jest członkiem Grupy Deutsche Bank – jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Na polskim rynku działa od 1995 roku. Oferuje usługi z zakresu bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej największym polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom, instytucjom finansowym oraz sektorowi publicznemu. Bank doradza również Klientom indywidualnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w zakresie nowoczesnych rozwiązań finansowych, oferując dostęp do swoich usług poprzez sieć niemal 180 Oddziałów i Centrów doradczych na terenie całego kraju, a także za pośrednictwem Internetu i Teleserwisu.


BMW Group, reprezentująca marki BMW, MINI i Rolls-Royce, jest jednym z wiodących na świecie producentów samochodów i motocykli w segmencie premium, a także dostawcą wysokiej jakości usług finansowych i mobilnościowych.


BPSC SA to lider rynku oprogramowania wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Oferuje nowoczesne rozwiązania klasy ERP, MES, HCM czy BI, z sukcesem konkurując na tym polu z międzynarodowymi korporacjami. Doświadczenie 26 lat funkcjonowania firmy na rynku oprogramowania biznesowego, inwestycje w rozwój produktów oraz adoptowanie najnowszych trendów rynkowych zaowocowały bogatą funkcjonalnością oferowanych rozwiązań IT. Wprowadzony do oferty w 2012 roku nowy produkt - Impuls EVO to modułowe oprogramowanie z kompletną funkcjonalnością ERP, obejmującą najszerszą na polskim rynku gamę rozwiązań wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem (m.in. finanse, personel, sprzedaż, logistyka, produkcja). Użytkownikami rozwiązań BPSC SA są firmy produkcyjne, usługowe oraz dystrybucyjno-handlowe reprezentujące różne branże gospodarki. Wśród 600 klientów są takie firmy, jak: Kler, Big Star, Organika, Selena, Ursus SA, Die-Tech, Grupa Sokołów, Sokpol, OSM Piątnica, WSP Społem Kielce, Krajowa Spółka Cukrowa, Wiśniowski, Kopalnia Soli Wieliczka.


Samsung Electronics Co., Ltd. zajmuje pozycję światowego lidera w dziedzinie technologii. Liczne odkrycia i nowatorskie rozwiązania firmy rewolucjonizują świat nowych urządzeń i otwierają przed ludźmi na całym świecie nieznane dotąd możliwości. Spółka zatrudnia 286 000 pracowników w 80 krajach, a jej roczne obroty wynoszą 216,7 mld USD.


Accreo to nowoczesna firma doradcza, oferująca usługi dedykowane przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym, w zakresie doradztwa podatkowego i prawnego, business restructuringu oraz doradztwa europejskiego.

Marką Accreo jest niezmiennie wysoka jakość realizowanych usług, bezpieczeństwo podatkowoprawne proponowanych rozwiązań oraz unikalna wartość dodana, niezmiernie istotna z punktu widzenia stabilności i sprawnego zarządzania firmą w stale zmieniających się realiach biznesowych. Koncentrujemy się na tym co ważne dla przedsiębiorców, i z pewnością takie podejście do współpracy, sprawia że od lat towarzyszymy naszym Klientom w codziennym zarządzaniu majątkiem firmowym i rodzinnym.

Wspólne wartości biznesowe, synergia oferowanych usług oraz znajomość wielu specjalizacji branżowych, gwarantują efektywność naszych działań, i tym samym tworzą unikalną propozycję nowoczesnych usług doradczych w Polsce.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

REGENT WARSAW HOTEL, ul. Belwederska 23


Warszawa

Partner