Bydgoszcz
Konferencja
26 listopada 2019
26 listopada 2019
Holiday Inn
Akademia wspierania i rozwoju MSP
None
Zadbaj o kapitał firmy i przyszłość pracowników

Cel

Drogi Pracodawco,

jeśli reprezentujesz średnią, zatrudniającą do 250 osób firmę, to został Ci nieco ponad miesiąc, by przygotować się do wprowadzenia PPK, przekonać pracowników do planów kapitałowych i zachęcić ich do pozostania w programie.

Tymczasem, jak wynika z licznych badań, macie państw wiele obaw dotyczących przede wszystkim natury organizacyjnej, prawnej i podatkowej. Nie wiecie także jak do pozostania w PPK przekonać pracowników.


Zamierzamy Wam w tym pomóc. Zapraszamy na konferencję. Przedstawimy na niej praktyczne aspekty wdrożenia i prowadzenia PPK w firmach. Do współpracy przy wydarzeniu zaprosiliśmy ekspertów z Polskiego Funduszu Rozwoju, Skarbca TFI i Pocztylion ARKA, którzy podzielą się z Państwem swoimi doświadczeniami z wdrażania OFE w firmach, które ten obowiązek miały od lipca

Podczas wystąpień nasi eksperci szczegółowo powiedzą o tym:

·        jak operacyjnie wdrożyć PPK w firmach,

·        obowiązki pracodawcy,

·        jak wybrać operatora,

·        jak powinna wyglądać współpraca pracodawcy i firmy obsługującej PPK,

·        jak przekonać pracowników do pozostania w PPK. Zasady skutecznej komunikacji.


A ponieważ, o czym świadczą kolejne badania, borykacie się Państwo w MSP z niedostatkiem kapitału, w drugiej części eksperci KPK i ADM Consulting Group opowiedzą jak ten kapitał pozyskać z funduszy europejskich.

ADM Consulting Group przedstawi najlepsze konkursy z programów PARP i NCBR, a także Regionalnego Programu Operacyjnego. Eksperci powiedzą o tym:

·       kto w Polsce może otrzymać dotacje UE,

·       jakie przedsięwzięcia otrzymują największe wsparcie,

·       kiedy będą najbliższe szanse na uzyskanie dofinansowania,

·       jakie są korzyści i zagrożenia oraz fakty i mity związane z funduszami pomocowymi.


KPK przedstawi jakie programy i konkursy są dostępne w Unii Europejskiej, jak i na co można je pozyskać. Eksperci powiedzą o tym:

·      jaka jest najbardziej aktualna oferta finansowania innowacji w ramach Programu Komisji Europejskiej Horyzont2020

·       jak wykorzystać fundusze europejskie do wdrażania innowacji,

·       gdzie szukać informacji i wsparcia w pozyskiwaniu środków,

·       co to jest projekt „Innovation Coach”,

·      co to jest program STEP i jak wspiera przedsiębiorców w procesie aplikowania o środki zfunduszy europejskich.


Ta konferencja to także dobry moment na spotkanie i indywidualne rozmowy z ekspertami. By to Państwu umożliwić przygotowaliśmy specjalne punkty konsultacyjne, w których będziecie mogli przedstawić swoje wątpliwości, czy problemy związane z wdrażaniem PPK, czy pozyskaniem kapitału z UE i przedyskutować je z ekspertami. A także poznać jakie mogą zaoferować wsparcie Waszym firmom i pracownikom.


Do udziału w wydarzeniu w szczególności zapraszamy:

- właścicieli i członków zarządu

- dyrektorów i kierowników finansowych,

- dyrektorów i kierowników ds. kadr,

- dyrektorów zarządzających,

- dyrektorów działów prawnych.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Beata Tomaszkiewicz
Beata Tomaszkiewicz

Project Manager - dziennikarz

Miejsce

Holiday Inn

Grodzka 36
Bydgoszcz

Partner Regionalny

Partner

 • ADM Consulting Group S.A.

  ADM Consulting Group S.A. to krajowy lider w zakresie pozyskiwania dotacji dla projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych oraz pro-ekologicznych. W 2019r. otrzymaliśmy wyróżnienie specjalne czasopisma Fundusze Europejskie za najwyższą efektywność w pozyskiwaniu wsparcia dla sektora MŚP.

 • Skarbiec TFI

  Skarbiec TFI SA powstało w 1997 roku. Jesteśmy licencjonowaną instytucją finansową, zarządzamy funduszami inwestycyjnymi i portfelami. Oferta uwzględnia fundusze dostosowane do różnorodnych potrzeb inwestorów.

 • Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE

  KPK wspiera uczestnictwo polskich jednostek w Programach UE. Obecnie realizuje Projekt „Innovation Coach – wsparcie przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I”- bezpłatna usługa analizy potencjału firmy przez eksperta branżowego, skutkująca wdrożeniem innowacji

 • Pocztylion ARKA

  Pocztylion-Arka PTE S.A. jest instytucją finansową obecną na polskim rynku od 1998 r. Do naszego portfolio należy m.in. Otwarty Fundusz Emerytalny „Pocztylion” oraz Dobrowolny Fundusz Emerytalny „Pocztylion Plus”. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w zarządzaniu funduszami emerytalnymi poprzez długoterminowe inwestowanie środków na rynku kapitałowym, w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 550 tys. Klientów, których aktywa wynoszą ok. 3 mld zł.

 • PFR Portal PPK

  PFR Portal PPK Sp. z o.o jest spółką z Grupy PFR S.A., odpowiadającą za prowadzenie działalności określonej w ustawie o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Naszą misją jest upowszechnianie wiedzy o PPK, tak aby nowo wprowadzany system oszczędzania został zaimplementowany jak najbardziej efektywnie. Jesteśmy operatorem strony www.mojeppk.pl, jedynego oficjalnego źródło informacji o funkcjonowaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Świadczymy także konsultacje indywidualne dla największych firm w Polsce.