Barometr zdrowych domów i biur

Barometr zdrowych domów i biur

Barometr zdrowych domów i biur
 / 27 listopada 2018 / Warszawa

Cel

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do udziału w konferencji „Barometr zdrowych domów i biur. Najważniejsze wyzwania i kierunki rozwoju”, która odbędzie się 27 listopada w Warszawie.

Głównym powodem do zorganizowania tego wydarzenia jest publikacja czwartej edycji raportu „Barometr zdrowych domów 2018”. Jest on poświęcony europejskim i polskim domom i budynkom, w których na co dzień spędzamy prawie 90 proc. czasu. Jego premiera będzie miała miejsce podczas konferencji. Problemy poruszane w tegorocznym raporcie, jak również w poprzednich edycjach, dostarczają wiele danych i inspiracji do szerszej publicznej debaty na tak istotny temat, jak wpływ budynków na zdrowie Polaków.

Listopadowa konferencja, wpisująca się w tę debatę, będzie doskonałą okazją do przysłuchania się ciekawym głosom w dyskusji o stanie polskiego budownictwa i jego wpływie na zdrowie mieszkańców, istniejących programach wsparcia, najważniejszych wyzwaniach i kierunkach rozwoju.

Jedno z kluczowych pytań jakie pojawia się w ogólnospołecznej debacie dotyczy korzyści i opłacalności inwestowania w zdrowe budynki. Dlatego podczas konferencji będziemy chcieli pokazać Państwu postrzeganie zdrowych budynków z różnych perspektyw – inwestora, samorządu, architekta, dewelopera. Skupimy się także na budownictwie przyszłości i nowych technologiach w służbie komfortu i zdrowia, gdyż wiele osób właśnie w tym obszarze widzi szansę na rozwiązanie istotnych problemów dotykających współczesne budownictwo, a także podniesienia komfortu i jakości życia mieszkańców.

Do dyskusji zaprosiliśmy grono doświadczonych ekspertów reprezentujących różne środowiska – od organizacji społecznych i międzynarodowych, jak UN Global Compact, Habitat for Hummanity, przez samorząd i biznes, po architektów i deweloperów. Cieszymy się także z zaangażowania w debatę Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, które dostrzega wagę podejmowanych problemów.

Zapraszam na konferencję wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowego budownictwa.

Mam nadzieję, że udział w tym wydarzeniu będzie dla Państwa ciekawą inspiracją, a także szansą na wymianę opinii i doświadczeń.

Jacek Siwiński, Prezes VELUX Polska


Podczas konferencji podyskutujemy m.in. o tym:

  • w jaki sposób budynki wpływają na nasze zdrowie,
  • co charakteryzuje zdrowy budynek,
  • dlaczego warto inwestować w zdrowe budownictwo,
  • co jest barierą w tworzeniu zdrowych domów i biur,
  • jaka jest świadomość społeczna inwestorów, architektów, deweloperów nt. zdrowia i komfortu w budynkach,
  • czy zdrowe budynki mogą być przewagą konkurencyjną na rynku,
  • czy wykorzystamy potencjał programu „Czyste powietrze” nie tylko do walki ze smogiem, ale istotnej poprawy warunków mieszkaniowych Polaków,
  • czy nowe technologie w tym: Internet of Things, PropTech, Smart Buildings są szansą na poprawę naszego zdrowia w budynkach,
  • jak ludzie spędzający 90 proc. czasu dnia w pomieszczeniach będą mieszkać i pracować za 100 lat.

O ORGANIZATORZE

GRUPA VELUX
Jest światowym liderem w produkcji okien dachowych i zrównoważonego budownictwa. Dzięki jej oknom dachowym do skośnego i płaskiego dachu, świetlikom, roletom i markizom, a także systemom inteligentnego domu można stworzyć komfortowe, zdrowe i energooszczędne budynki mieszkalne oraz biurowe. Firma VELUX wyznacza trendy we współczesnym budownictwie, zarówno pod kątem architektonicznym, ale także w zakresie nowych technologii i standardów energooszczędności. W Polsce Grupa kapitałowa od lat 90-tych inwestuje w swój rozwój i obecnie jest największym producentem i eksporterem stolarki okiennej w Polsce. Jest także dużym i cenionym pracodawcą. W fabrykach w Gnieźnie, Namysłowie, Wędkowych oraz biurze w Warszawie zatrudnia ponad 4250 osób. W Polsce działają również FUNDACJE VELUX, które w ciągu ostatnich 10 lat przekazały ponad 107 mln zł na cele społeczne.

O PARTNERZE

H+H Polska
Firma należy do duńskiej Grupy H+H i działa na polskim rynku od 2006 roku. Produkuje i dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, a od 2018 roku również elementów silikatowych.
Liczne inwestycje zapewniają ciągły rozwój firmy i pozwalają na rozszerzanie działalności. Obecnie oferta obejmuje kompleksowy System Budowy H+H, składający się z bloczków i płytek z betonu komórkowego, nadproży, paneli ściennych, bloczków i cegieł silikatowych oraz zapraw klejących.
Sukces H+H Polska to wynik wspólnej pracy ponad 800 osób zatrudnionych w 13 zakładach produkcyjnych. Jego miarą jest zaufanie klientów, dbałość o najwyższe standardy obsługi, bezpieczeństwo pracy i ochronę środowiska, a także jakość produktów dedykowanych dla budownictwa energooszczędnego zapewniającego użytkownikom komfort cieplny, akustyczny oraz bezpieczeństwo konstrukcyjne.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace, al. Jerozolimskie 45


Warszawa

Organizator

Partner

Patron Medialny