BI - rozwiązanie nie tylko na trudne czasy

15 stycznia 2014 / online, godz. 10.00

Cel

Wiele firm potrzebuje dostarczać właściwych informacji, właściwym osobom, we właściwym czasie i jest to kluczowym czynnikiem umożliwiającym podejmowanie ważnych decyzji. Pomocne w takich sytuacjach narzędzia Business Intelligence są często kosztowne, a ich wdrożenie długie i skomplikowane. Jednak cechy naszego rozwiązania Forte BI czynią go unikalnym produktem na rynku. To jest fakt.

Serdecznie zapraszamy na webinarium, podczas którego odpowiemy na pytania:

  • Business Intelligence - moda, czy realna potrzeba?
  • Jak można wystandaryzować rozwiązania BI?
  • Jak obniżyć koszt dostępu do informacji zarządczej?

Webinarium skierowane jest do kadry managerskiej z obszarów sprzedaży i finansów, w szczególności: prezesów, dyrektorów zarządzających, dyrektorów i specjalistów ds. sprzedaży, dyrektorów finansowych, analityków, konsultantów oraz wszystkich zainteresowanych tematyką BI.


Uwaga!

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!
TYLKO osoby zarejestrowane otrzymają od nas materiały szkoleniowe.


Żeby uczestniczyć w samym szkoleniu on-line nie trzeba się rejestrować wcześniej, przekierowanie na szkolenie nastąpi automatycznie w dniu szkolenia poprzez wejście na stronę bi.pb.pl.


O Partnerze

Sage jest jednym z największych dostawców rozwiązań ERP na świecie. Oferta firmy w Polsce obejmuje 4 linie produktów: System Symfonia i Symfonia Start dla małych firm i mikroprzedsiębiorstw, System Zarządzania Forte – zaawansowane rozwiązanie klasy ERP dla średnich przedsiębiorstw oraz międzynarodowy system Sage ERP X3 – globalne, zintegrowane rozwiązanie ERP dla dynamicznie rozwijających się średnich i większych firm. Uzupełnieniem oferty jest innowacyjny serwis miedzyfirmami.pl, który powstał z myślą o upowszechnianiu pomiędzy podmiotami gospodarczymi elektronicznej wymiany dokumentów, uproszczeniu formalności związanych z korzystaniem z e-faktur oraz redukcji kosztów w zakresie fakturowania i rozliczania dokumentów finansowych. Serwis ten jest skierowany do wszystkich przedsiębiorstw i organizacji zainteresowanych korzystaniem z faktur elektronicznych – bez względu na skalę i użytkowane platformy informatyczne.

W Sage rozumiemy, że każdy z naszych Klientów jest wyjątkowy. Firmy, którym dostarczamy rozwiązania informatyczne, różnią się swoją historią, realizowanymi zadaniami, pomysłami i celami biznesowymi. Nasze wsparcie daje im przestrzeń do osiągania sukcesów.

Więcej: sage.com.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

godz. 10.00


online

Partner