BRAND NEW BRANDING

BRAND NEW BRANDING

16 kwietnia 2021 / on-line

Cel

Uwaga! Zgłoszenia przyjmujemy do 15 kwietnia, do godziny 15:00


Może trudno to sobie wyobrazić, ale ten rok wprowadza nas w trzecią dekadę XXI wieku. Już wkrótce generacja Z wejdzie w dorosłość, a samochody elektryczne wreszcie staną się popularne. A gdzie będzie wtedy Twoja marka?


Udział w webinarze ma charakter inspiracyjny i jest przeznaczony dla osób odpowiedzialnych za strategiczne zarządzanie marketingiem w małych, średnich i dużych firmach – dyrektorów marketingu, brand menedżerów i członków zarządu. Przekazane treści pozwolą oderwać się od schematów, do których przyzwyczailiśmy się w swoich branżach, rozszerzyć horyzonty i zorientować się jakie aspekty należy brać pod uwagę w budowaniu marek gotowych na przyszłość.

 

Webinar koncentruje się wokół 5 trendów: #be simple, #be human, #be tech, #be green oraz #be meaningful. Każdy z nich uwzględnia warstwę brandingową, komunikacyjną oraz związaną z budowaniem doświadczenia konsumenta z marką. Wszystkie trendy zostały zilustrowanych przez bardziej szczegółowe przykłady stosujących je firm. Trendy zostały zebrane przez zespół międzynarodowej agencji strategiczno - brandingowej Dragon Rouge, firmy z ponad 25 -letnim doświadczeniem w Polsce w kreowaniu i transformacji marek.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca

Dagmara Sapierzyńska
Dagmara Sapierzyńska

Digital Marketing Manager