Online
Konferencja
27 kwietnia 2023
27 kwietnia 2023
Cybersecurity Management
Cybersecurity Management
Skuteczne odpowiedzi na realne zagrożenia

Cel

Wszyscy wiemy, że aktywna i zaawansowana strategia bezpieczeństwa w firmie to absolutna konieczność. Przy gwałtownie rosnącej liczbie zagrożeń, przy ich niebywałej różnorodności i wysokim wskaźniku ich nieprzewidywalności kompleksowa ochrona przedsiębiorstwa staje się coraz ważniejsza. Nawet mała nieszczelność zabezpieczeń, drobne przeoczenie czy chwila nieuwagi mogą spowodować kolosalne straty!

Łańcuch jest tylko tak mocny, jak jego najsłabsze ogniwo.

Na przykładach odpowiemy na pytanie co może być celem ataków i jaki wpływ mają na odbiorców. Dokonamy redefinicji zagrożeń, powiemy jak firmy powinny chronić swój biznes przed atakiem i jak nadążać za ich zmiennością.

Dlaczego ataki na łańcuch dostaw technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT) są tak niebezpieczne i co organizacje mogą zrobić, aby się przed nimi zabezpieczyć?

O ile na rynku IT od lat mamy do czynienia z ogromnymi brakami specjalistów, to w cyberbezpieczeństwie jest jeszcze gorzej – jak więc zarządzać działem „cyber” w modelu, gdzie tego człowieka od cybersecurity nie ma i go outsourcujemy.

Konferencja Cybersecurity Management jest wyjątkowym wydarzeniem poświęconym cyberbezpieczeństwu będącym specjalnie skrojonym na potrzeby biznesu i nakierowanym na identyfikację i eliminację najnowszych i niespodziewanych form zagrożeń dla firm. Zaproszeni eksperci podzielą się swą wiedzą i doświadczeniami, odpowiedzą na Państwa kluczowe pytania i pomogą wskazać, które ze stosowanych przez Państwa narzędzi zabezpieczających wymagają wzmocnienia, a których całkowicie brakuje.

Zapraszam serdecznie do udziału wszystkie osoby odpowiedzialne w firmie za tworzenie i realizację skutecznego planu odpierania cyberzagrożeń dostosowanego do specyfiki danego biznesu i te, którym nie są obojętne wyniki i sprawne funkcjonowanie firmy.

W programie ponadto:

  • Reskilling i Upskilling pracowników - czy to dobra droga w kierunku zagwarantowania specjalistów
  • W jaki sposób można wyszkolić specjalistę Cyber w ramach wewnętrznych zasobów firmy?
  • Jak tworzyć i skutecznie egzekwować strategię cybersecurity w firmie
  • Zmiany w prawie dotyczącym cyberbezpieczeństwa – stan obecny i planowane zmiany
  • Jak zadbać o to czy nasi dostawcy i odbiorcy są bezpieczni

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


Online