Cykl konferencji BPM - Systemy zarządzania przedsiębiorstwem dla sektora produkcyjnego

Cykl konferencji BPM - Systemy zarządzania przedsiębiorstwem dla sektora produkcyjnego

Cel

ZE WZGLĘDU NA DUŻE ZAINTERESOWANIE WYDARZENIEM LISTA UCZESTNIKÓW ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA.

ŻYCZYMY OWOCNIE SPĘDZONEGO CZASU PODCZAS WYDARZENIA.

Pierwsza z cyklu BPM konferencja poświęcona zagadnieniom modelowania procesów biznesowych w przedsiębiorstwach produkcyjnych, dla którego jest ono sposobem na poprawienie efektywności działań.

W trakcie konferencji przedstawimy praktyczne aspekty zagadnień.
Modelowanie procesów zachodzących w przedsiębiorstwach produkcyjnych, dokumentowanie ich przebiegu, standaryzacja i ciągłe ulepszanie szczególnie procesów wsparcia pozwala na osiągnięcie wielu korzyści i zdobycie znaczącej pozycji na rynku.

Zaproszenie kierujemy do przedstawicieli dużych i średnich firm : energetycznych, farmaceutycznych (producenci, dystrybutorzy), produkcyjnych, a w szczególności:
- Prezesów
- Dyrektorów Finansowych
- Dyrektorów Operacyjnych

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Liczba miejsc ograniczona!

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w konferencji.
Aleksandra Zygarska - Koordynator projektu

Szczegółowe informacje:
T +48 22 333 9803
K +48 600 013 325
a.zygarska@pb.pl

O Partnerze:

Capgemini - jeden z wiodących światowych dostawców w zakresie usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu, umożliwia swoim klientom rozwój i działanie dzięki nowoczesnym technologiom. Firma Capgemini oferuje swoim klientom wiedzę i doświadczenie, zwiększając ich możliwości w osiąganiu najlepszych wyników poprzez unikatowy sposób współpracy polegający na Współdziałaniu w Biznesie (Collaborative Business Experience). Grupa Capgemini działa w oparciu o globalny model obsługi Rightshore®, którego celem jest zapewnienie równowagi w wykorzystaniu najlepszych talentów z różnych lokalizacji, aby pracując jako jeden zespół tworzyć i dostarczać optymalne rozwiązania dla klientów. Capgemini jest obecna w 30 krajach, w 2009 r. odnotowała globalny przychód w wysokości 8,4 miliarda euro i zatrudnia 95 tys. osób na świecie. W Polsce firma zatrudnia ponad 4tys. pracowników w biurach w Warszawie, Krakowie, Katowicach i Wrocławiu.

IBM Polska - to jedna z największych na świecie firm informatycznych, od ponad 80 lat wspiera budowanie innowacyjności w biznesie. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie IT. W 1991 roku otwarty został polski oddział firmy. IBM Polska zapewnia pełną ofertę usług doradczych oraz produktów pomocnych w budowaniu odpowiedniej infrastruktury zarówno dla dużych przedsiębiorstw, administracji państwowej, jak i dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Polonia Palace, Al. Jerozolimskie 45


Warszawa

Partner