Digital Business Legal Trends 2019

Digital Business Legal Trends 2019

Cel

SPRAWDŹ PROGRAM AKTUALNEJ EDYCJI WYDARZENIA >>


Zapraszamy Państwa do udziału w konferencji, w ramach której uznani prawnicy - praktycy omówią zagadnienia prawne, które stoją przed cyfrowym biznesem w 2019 r. i później.

Mamy nadzieję, że konferencja będzie miała charakter cykliczny - uważamy, że dyskutowanie o niedalekiej legislacyjnej przyszłości, która jest przed polskim rynkiem on-line, ma z roku na rok większe znaczenie i realny wpływ na biznes.

Poprosiliśmy znakomitych ekspertów o przeanalizowanie najciekawszych zmian w prawie, które nadchodzą w 2019 r. Mając ambicję pokrycia tematów, które będą istotne dla cyfrowego biznesu w tym roku, wybrani przez nas eksperci opowiedzą o projektach najważniejszych przepisów: rozporządzenia ePrivacy, dyrektywy o prawie autorskim na jednolitym rynku cyfrowym, jak też rozporządzenia w sprawie propagowania sprawiedliwości i przejrzystości dla użytkowników biznesowych korzystających z usług pośrednictwa internetowego. Odniesiemy się także do już obowiązującej ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa i obowiązków, które nałożone zostały na dostawców usług cyfrowych, a także poruszymy wybrane aspekty organizowania e-sportu i gier komputerowych w świetle polskiej ustawy hazardowej. Opowiemy o tym, czym jest „connected consumer” i jak pogodzić jego interesy z oczekiwaniami biznesu, a także jak w praktyce największe media cyfrowe w Polsce podchodzą do zjawiska fake-news i internetowego hejtu.


Mamy nadzieję, że zechcecie nam Państwo towarzyszyć.

Serdecznie zapraszamy

Renata Grzeszczak, project manager - team leader, Puls Biznesu

r. pr. Marcin Lewoszewski, Kancelaria Prawna Kobylańska & Lewoszewski

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Renata Grzeszczak
Renata Grzeszczak

Project Manager - Team Leader

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

Regent Warsaw Hotel, ul. Belwederska 23


Warszawa

Partner Merytoryczny

  •  

    Kobylańska & Lewoszewski Kancelaria Prawna Kancelaria została stworzona na bazie kilkunastoletniego doświadczenia jej wspólników w wybranych obszarach doradztwa prawnego, w których na co dzień adwokat Anna Kobylańska oraz radca prawny Marcin Lewoszewski, wraz z zespołem, pomagają klientom. Kluczowe praktyki kancelarii skupiają się wokół prawa ochrony danych osobowych, własności intelektualnej i nowych technologiach. Prawnicy kancelarii posiadają doświadczenie we wdrażaniu najbardziej skomplikowanych wymogów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych u przedsiębiorców działających w wybranych przez Kancelarię sektorach gospodarki: finansowym, mediów, nowych technologii i farmaceutycznym. Dodatkowo, na co dzień doradzamy klientom z sektora e-commerce w tworzeniu i prowadzeniu platform online będących sklepami internetowymi, aukcjami on-line, oraz serwisami mediów społecznościowych.