online
Konferencja
24 lutego 2022
24 lutego 2022
Digital marketing
None
Świeże spojrzenie na digital marketing

Cel

Szukasz nowych sposobów na pozyskanie klientów w digitalu? Skorzystaj z doświadczeń najlepszych ekspertów w branży i dowiedz się, jak skutecznie planować działania marketingowe w sieci i realizować najbardziej ambitne cele. Dołącz do V edycji konferencji Digital marketing. Widzimy się 24 lutego w formule online. Jak co roku aktualne porady i nowi prowadzący. 

Podczas spotkania obalimy mity dotyczące influencer marketingu i sprawdzimy, czy TikTok w bankowości ma sens. Dowiesz się także, które narzędzia najlepiej sprawdzają się w prowadzeniu kampanii digitalowych, jak ocenić efektywność podjętych działań reklamowych oraz zobaczysz, ile kosztuje wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. Ponadto:

  • zdradzimy, jak inicjować spontaniczne decyzje zakupowe klientów,
  • podpowiemy, jak radzić sobie ze ślepotą banerową (banner blindness),
  • pokażemy nieprezentowane dotąd case studies z różnych branż.


Za nami cztery udane edycje konferencji Digital marketing. W piątej postawiliśmy na praktyczne wskazówki ekspertów, case studies i najnowsze trendy w branży. Zaufaj nam kolejny raz lub dołącz po raz pierwszy i sprawdź, jaka siła drzemie w digital marketingu.


Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ, co oznacza, że uczestnicząc w nimposiadacze certyfikatów otrzymują punkty recertyfikacyjne (prelegent 30 punktów, uczestnik 8 punktów). 

DIMAQ to międzynarodowy program  weryfikacji i certyfikacji kompetencji digital marketingowych. Więcej informacjiTUTAJ.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Miejsce

Sprzedaż, współpraca

Współpraca

Joanna Czyczuk-Oziębło
Joanna Czyczuk-Oziębło

Marketing Manager - Team Leader

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


online

Patron