#DigitalMarketing #Warsztat1

#DigitalMarketing #Warsztat1

Cel

Social media absolutnie zdominowały nasz dzisiejszy świat. Posługują się nimi wszyscy użytkownicy Internetu i od wielu lat są one również wykorzystywane do prowadzenia bardzo skutecznych kampanii on-line marketingowych. Dostępne, oraz wciąż pojawiające się nowe, narzędzia w social mediach są niezwykle ważnym elementem budowania komunikacji z naszym nowym, digital’owym klientem. Efektywne wykorzystywanie tych narzędzi pozytywnie wpływa również na budowanie pożądanego wizerunku firmy. Jak zatem korzystać z tych narzędzi i nowych „społecznościowych” trendów, by działania marketingowe przynosiły zamierzone – spektakularne – efekty..?

Jeżeli chcecie Państo poznać odpowiedź na powyższe pytanie, zapraszamy na jedyny w swoim rodzaju warsztat, podczas którego nie tylko poszerzycie Państwo wiedzę na temat nowych trendów w komunikacji social media i narzędzi, które wspierają tę komunikację, ale nabędzie również umiejętności jak posługiwać się narzędziami e-PR w komunikowaniu pożądanego wizerunku firmy.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się m.in.:

  • Jakie są najnowsze trendy na rynku mediów społecznościowych w Polsce i na świecie.
  • Jakimi narzędziami wspierającymi zarządzanie komunikacją należy posługiwać się w nadchodzącym roku- i jak robić to dobrze.
  • Które narzędzia wybierać by zaspokoić swoje potrzeby biznesowe?
  • Jak tworzyć i zarządzać reklamą na portalach społecznościowych.
  • Jak monitorować i analizować działania w social mediach.

... to nie może zabraknąć Państwa na tym warsztacie!

O Partnerze:

GuideMe24 to unikatowe narzędzie pozwalające na tworzenie instruktaży nawigacji po stronach internetowych wpływających na podniesienie konwersji. Dodatkową funkcją jest generator zawsze aktualnej i zgodnej z przepisami polityki prywatności.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


Warszawa

Partner

Patron Medialny