#DigitalMarketing #Warsztat2

#DigitalMarketing #Warsztat2

Cel

W dobie dzisiejszego rozwoju technologicznego, niemożliwe jest znalezienie skutecznej strategii oraz narzędzi digital - marketingowych, bez dogłębnej analizy potrzeb i preferencji naszych klientów w nawiązaniu do profilu naszej działalności. Oczywiście naturalną kontynuacją tego rozwoju jest pojawianie się na rynku coraz większej ilości narzędzi do mierzenia efektywności działań marketingowych, przy czym wszystkie te narzędzia cechują różne właściwości i możliwości wykorzystywania. Jak zatem wybrać najlepsze z nich dla własnych potrzeb…?

Aby ułatwić Państwu odpowiedź na powyższe pytanie, zapraszamy na wyjątkowy, praktyczny warsztat w pełni poświęcony dostępnym narzędziom i sposobom mierzenia efektywności działań on-line marketingu. Pokażemy Państwu kiedy warto inwestować w dane narzędzia, a kiedy najważniejsze jest po prostu odpowiednie ich wykorzystanie.


Warsztat zostanie poprowadzony przez czołowych specjalistów, założycieli agencji Bluerank, która niedawno została wyróżniona w konkursie European Search Awards oraz wygrała konkurs Golden Arrow w kategorii „Marketing internetowy — SEM”.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się m.in.:

  • Jaki jest wpływ analizy danych na poprawę efektywności działań reklamowych on-line.
  • Jak analityka pozwala na podejmowanie bardziej trafnych decyzji odnośnie pozyskiwania wartościowego ruchu i konwersji z działań reklamowych on-line.
  • Jaka jest różnica między narzędziami enterprise i feemium, dzięki uzupełnieniu danych ilościowych o obserwacje i analizy jakościowe.
  • Jak zaplanować projekt badania gromadzącego informacje jakościowe od użytkowników.

... to nie może zabraknąć Państwa na tym warsztacie!

UWAGA!

Każdy uczestnik warsztatu otrzyma Bluepaper – „Dostępne platformy Digital Analytics” z podsumowaniem i komentarzem porównawczym różnych, obecnych na naszym rynku rozwiązań do analityki cyfrowej, które pozwoli Państwu na efektywne wdrożenie zdobytej wiedzy już następnego dnia po warsztacie!

O Partnerze:

GuideMe24 to unikatowe narzędzie pozwalające na tworzenie instruktaży nawigacji po stronach internetowych wpływających na podniesienie konwersji. Dodatkową funkcją jest generator zawsze aktualnej i zgodnej z przepisami polityki prywatności.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Szczegółowa lokalizacja wkrótce


Warszawa

Partner

Partner Merytoryczny

Patron Medialny