Dynamiczna firma – kluczowe czynniki sukcesu w biznesie nowej generacji - Gdańsk

Dynamiczna firma – kluczowe czynniki sukcesu w biznesie nowej generacji - Gdańsk

Cel

Uwaga!

REJESTRACJA NA WYDARZENIE ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA Z POWODU BRAKU WOLNYCH MIEJSC

Zapowiedzi drugiej rychłego nadejścia drugiej fali kryzysu, powinny dopingować firmy do podejmowania działań i wysiłku w kierunku unowocześniania swojej struktury, implementacji innowacyjnych rozwiązań i poprawy efektywności.

Konferencja „Dynamiczna firma – kluczowe czynniki sukcesu w biznesie nowej generacji’ jest pomyślana jako miejsce, w którym w trakcie jednego spotkania uczestnicy otrzymają kompleksową wiedzę na temat rozwiązań, jakie pozwolą nie tylko umocnić pozycję firmy na czas niepewnej sytuacji gospodarczej, ale również zdobyć przewagę konkurencyjną i szerzej spojrzeć na perspektywy rozwoju.

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli lokalnych firm, a w szczególności:

  • Prezesów i Członków Zarządu
  • Właścicieli
  • Dyrektorów zarządzających
  • Dyrektorów i Kontrolerów finansowych
  • Dyrektorów ds. strategii i rozwoju
  • Business Development
  • Dyrektorów i Kierowników Operacyjnych
  • Dyrektorów i Kierowników odpowiedzialnych za: produkcję, zarządzanie procesowe, logistykę, CRM

Serdecznie zapraszam Państwa do udziału w konferencji!

Szczegółowe informacje:
Tel.: +48 22 333 98 03
Faks: +48 22 333 97 78
Email: a.zygarska@pb.pl
Partnerzy:

T-Mobile jest globalną marką, z której korzysta ponad 129 milionów klientów na całym świecie. W Polce T-Mobile świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Dla klientów biznesowych T-Mobile dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarach: komunikacji, transmisji danych i aplikacji specjalistycznych. T-Mobile dzięki międzynarodowej marce oferuje swoim klientom najnowsze usługi oraz rozwiązania telekomunikacyjne w atrakcyjnych cenach. Operatorem sieci T-Mobile w Polsce jest Polska Telefonia Cyfrowa S.A. (PTC). Właścicielem PTC jest globalny koncern telekomunikacyjny Grupa Deutsche Telekom (DT), który prowadzi działalność w 50 krajach na świecie i obsługuje blisko 200 mln klientów. PTC proponuje szeroki wachlarz usług pod znanymi markami: T-Mobile –oferta abonamentowa dla klientów prywatnych i biznesowych oraz oferta T-Mobile na kartę , a także Heyah –marka telefonów na kartę oferująca unikalne rozwiązanie pozwalające na darmową komunikację z wykorzystaniem internetu mobilnego. . T-Mobile oferuje również usługę mobilnego dostępu do Internetu - blueconnect. Wykorzystuje ona technologię HSPA+ Dual Carrier, HSPA+, HSPA, UMTS, EDGE, GPRS lub WLAN i pozwala na szybki, bezprzewodowy dostęp do Internetu, zasobów korporacyjnych i do poczty e-mail w każdym miejscu, za stałą zryczałtowaną miesięczną opłatą lub w systemie przedpłaconym. Z Internetu mobilnego blueconnect można korzystać na terenie całego kraju, a także za granicą w roamingu międzynarodowym.

Quatra to rodzina pięciu innowacyjnych programów wspierających zarządzanie procesami biznesowymi w jednoosobowych działalnościach gospodarczych, małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Quatra pozwala korzystać z gotowych, bezpiecznych i sprawdzonych rozwiązań dostarczonych przez Grupę Kapitałową Sygnity SA, wiodącego dostawcę rozwiązań IT dla biznesu. Programy Quatra pozwalają na kompleksowe prowadzenie obsługi księgowo-finansowej, a także umożliwiają zarządzanie personelem i logistyką w przedsiębiorstwach. Rozwiązania Sygnity wykorzystują cloud computing, łącząc tradycyjne rozwiązania z potencjałem nowych technologii.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Mercure Hevelius, ul. Jana Heweliusza 22


Gdańsk

Partner