E-commerce DEVELOPMENT

E-commerce DEVELOPMENT

18 ‑ 20 czerwca 2013 / Warszawa, Hotel Hyatt

Cel


NAJŚWIEŻSZE TRENDY I NAJLEPSI EUROPEJSCY EKSPERCI
NAJWAŻNIEJSZE I ZASKAKUJĄCE WYNIKI BADAŃ
NAJEFEKTYWNIEJSZE ROZWIĄZANIA I WDROŻENIA OD ZARAZ

W NAJNOWSZEJ FORMULE

E-COMMERCE DEVELOPMENT

2 DNI KONFERENCJI + 1 DZIEŃ SZKOŁA E-COMMERCE POLSKA
3 SESJE RÓWNOLEGŁE W TYM 3 INTERAKTYWNE WARSZTATY
TYLKO U NAS: DEBATA Z UDZIAŁEM TWÓRCÓW ECOMMERCE EUROPE ASSOCIATION I E-IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ E-COMMERCE POLSKA


Zapraszamy do udziału w corocznym spotkaniu najlepszych ekspertów rynku e-commerce. Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy w Polsce będziecie mieć Państwo możliwość przyjrzenia się zarówno polskiemu, jak i europejskiemu rynkowi e-commerce od podszewki, dzięki udziałowi wyjątkowych gości, wśród których znaleźli się najważniejsi praktycy z rynku e-commerce oraz twórcy ECOMMERCE EUROPE ASSOCIATION i E-IZBY GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ E-COMMERCE POLSKA.

Tylko w tym roku proponujemy 2 dni zaawansowanej wiedzy z najlepszymi ekspertami dla tych, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność na rynku e-commerce oraz dodatkowo dzień szkoły E-commerce Polska dla firm i osób, dopiero rozpoczynających przygodę z e-rynkiem, chcących rozpocząć ją z najlepszymi ekspertami branży.

Wśród naszych prelegentów znaleźli się znani i cenieni eksperci takich firm, jak: Allegro, PayU Polska, Conrad Electronic, Benefit Systems, Empik, Złote Wyprzedaże, Credit Agricole, Weltbild.pl, InterCars, Yves Roche, Avon, dlamarketera.pl, sklep-presto.pl i wielu innych.

DO ZOBACZENIA NA KONFERENCJI!

Aleksandra Zygarska - Project Manager
Magdalena Marczak - Junior Project Manager

KTO POWINIEN WZIĄĆ UDZIAŁ W KONFERENCJI

W trakcie Konferencji swoją wiedzę wzbogacą i zaktualizują wszystkie osoby odpowiedzialne za rozwój sprzedaży w kanale internetowym, zainteresowane nowymi narzędziami i innowacyjnymi rozwiązaniami w sprzedaży i usługach online.

W szczególności zapraszamy:

  • Prezesów i Kadrę Zarządzającą
  • Dyrektorów, Menedżerów e-Commerce, e-Biznesu, e-Handlu, e-Usług
  • Dyrektorów, Menedżerów Sprzedaży
  • Dyrektorów, Menedżerów i Specjalistów ds. Rozwoju Biznesu i Nowych Technologii
  • Dyrektorów, Menedżerów i Specjalistów ds. Marketingu Online
  • Menedżerów i Specjalistów ds. Wsparcia Sprzedaży
  • Project i Brand Menedżerów
  • Przedstawicieli agencji zajmujących się e-marketingiem
  • Przedstawicieli firm dostarczających rozwiązania dla sektora e-Commerce


O Partnerach

Divante wspiera firmy w tworzeniu, rozwijaniu i optymalizacji nowych kanałów sprzedaży. Pracujemy dla sklepów internetowych, producentów, dystrybutorów i sieci handlowych. Wdrażamy rozwiązania eCommerce, integrujemy systemy, projektujemy i realizujemy działania marketingowe.

Inwestujemy w spółki rozszerzające nasze kompetencje eCommerce. Do spółek Divante należą: agencja interaktywna Ideacto, system rekomendacji Quartic, system email marketingowy Sendingo oraz platforma sklepowa WellCommerce.

Divante jest częścią Outsourcing Experts (OEX). OEX tworzy 5 firm, które mają ugruntowaną pozycję w segmencie usług związanych z kompleksową obsługą projektów e-commerce.


PayU SA działa w Polsce od 8 lat i jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie płatności internetowych. Firmie zaufali już m.in.: Allegro, Empik.pl, Onet.pl, C&A, Komputronik.pl, Praktiker. W listopadzie 2012 r. PayU SA uzyskała, decyzją KNF, status krajowej instytucji płatniczej - jest więc podmiotem nadzorowanym przez KNF i wpisanym do Rejestru usług płatniczych.

Od listopada 2011 r. PayU oferuje wyjątkową usługę – konto PayU, które pozwala kupującemu zdefiniować preferowane przez niego kanały płatności oraz zapisać w jednym miejscu dane potrzebne do dokonania płatności za zakupy. Unikatowym i przełomowym produktem stworzonym przez PayU są także pierwsze w Polsce raty przyznawane całkowicie online. Więcej informacji na www.payu.pl.


Siódemka S.A. to najdynamiczniej rozwijająca się firma na polskim rynku kurierskim. Jej strukturę tworzy 40 lokalnych oddziałów oraz zespół 3000 pracowników i kurierów gwarantujących bezpieczne i ekspresowe doręczanie blisko 1,8 miliona paczek miesięcznie. Siódemka jest liderem w zakresie wdrażania nowoczesnych rozwiązań dedykowanych branży e-commerce, zapewniając automatyzację i skuteczne zarządzanie procesem obsługi przesyłek wszystkim e-sklepom.

Grupa Unity to największy dostawca systemów e-commerce na polskim rynku. Powstała z połączenia Empathy-Internet Software House, Contium oraz Internet Designers i dysponuje obecnie imponującym portfolio zrealizowanych projektów e-commerce dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

Grupa Unity ma na koncie blisko 50 wdrożeń e-commerce i może pochwalić się najszerszym na rynku dostępem do technologii dla sklepów internetowych: od wdrożeń bazujących na autorskiej platformie, rozwiązaniach klasy Enterprise, jak IBM WebSphere Commerce, a także technologiach open-source – Magento i PrestaShop.

W ramach Grupy Unity działa również Internet Designers – jedna z najbardziej znanych i utytułowanych w Polsce agencji interaktywnych full service.


Szczegółowe informacje:

tel. +48 22 333 97 77
fax +48 22 333 97 78
e-mail: konferencje@pb.pl

Zapraszamy do współpracy w zakresie Promocji, Reklamy, Sponsoringu:

Dział Sponsoringu
tel. +48 22 333 97 77
fax +48 22 333 99 81
e-mail: sponsoring@pb.pl

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem materiałów konferencyjnych, prosimy o kontakt:

tel. +48 22 333 97 77
fax +48 22 333 97 78
e-mail: konferencje@pb.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Hyatt


Warszawa

Partner

Partner Logistyczny

Patron Merytoryczny

Patron Medialny