E-GALA - jak wręczać i jak dziękować za nagrodę

E-GALA - jak wręczać i jak dziękować za nagrodę

14 października 2020 / online

99 zł netto do 14 października

Cel

Wystąpienia na gali, podczas uroczystości, odbieranie nagród i wręczanie ich - to umiejętności wystąpień publicznych i budowania krótkich komunikatów wywołujących aplauz

Nagradzanie jest miłe dla wręczającego nagrody i odbierającego je, ale radość często mąci konieczność powiedzenia kilku słów podziękowania. Stajemy wówczas bezradni przed mikrofonem, zapominamy "języka w gębie" lub wyrzucamy bezładne słowa. Nie wiemy jak zaprezentować trofeum. Mikrofon staje się przeszkodą. Nie wiemy na kogo patrzeć, do kogo mówić, jak się ukłonić i co zrobić gdy flesze strzelają seriami a wokół rozlega się huragan braw.

Zapraszamy na webinar, podczas, którego dowiesz się:

 • jak zbudować mini scenariusz wystąpienia?
 • jak zwalczyć stres?
 • jak mówić do mikrofonu, by widzowie bez trudności słyszeli nasz głos, wiedzieli nagrodę, a fotoreporterzy mogli zrobić dobre zdjęcie?
 • jak zbudować krótkie przemówienie by wywołać burzę oklasków?
 • jak wręczać nagrodę, by dobrze wypaść na zdjęciu?


Webinar będzie prowadzony przez uznanego eksperta Sławomira Matczaka, który podzieli się doświadczeniem aktora umiejącego zachować się na scenie z doświadczeniem dziennikarza relacjonującego wydarzenia na niejednej gali, oraz samemu odbierającego nagrody i wygłaszającego krótkie przemówienia.


Program

Środa, 14 października

10:00 12:00

E-GALA - jak wręczać i jak dziękować za nagrodę

 • Prezentowanie i przedstawianie siebie oraz laureata
 • Umiejętność wręczania - cenne trofeum, tak aby fotoreporterzy zrobili atrakcyjne zdjęcia
 • Utrzymanie kontaktu wzrokowego
 • Praca z mikrofonem
 • Gest, ruch oraz postawa podczas wystąpienia na scenie
 • Mikro scenariusze podczas wręczania nagrody oraz mikro scenariusze podziękowania za uznanie 
 • Analiza ubioru 
 • Przygotowanie do wywiadu po otrzymaniu trofeum i odpowiadanie „setkami”
 • Sesja pytań i odpowiedzi
 • 120 min.
online, ,

Prelegenci

 • Sławomir Matczak

  Sławomir Matczak

  Dziennikarz, Aktor, Prezenter, Szkoleniowiec, Wykładowca
  Dziennikarz - według klasyfikacji telewizyjnej - starszy redaktor. 23 lata pracy w TVP. Zrealizował ponad 10 tys. relacji do serwisów informacyjnych oraz kilkadziesiąt reportaży. Wydawca ponad 2500 programów studyjnych w Panoramie TVP2 i TVP Info. Wie jak pisać komunikaty i jak rozmawiać w mediach i z mediami . Aktor - realizuje szkolenia z dykcji i występów publicznych. Absolwent warszawskiej PWST, aktor Teatru Polskiego w Warszawie . Wie jak wykonać gest, który ma znaczyć to co chcemy. Wie jak mówić wyraźnie i co zrobić, by nie stracić głosu. Prezenter - poprowadził kilkadziesiąt dyskusji panelowych i konferencji transmitowanych przez internet, oraz około 100 prezentacji multimedialnych na inne tematy niż prowadzone szkolenia medialne - wie jak zachować się podczas występu przed kamerami, także internetowymi. Szkoleniowiec - od 1998 roku realizuje konsultacje z zakresu skutecznej informacji, głównie: umiejętności występowania przed kamerą, budowania przekazów dla mediów, techniki mowy oraz prezentacji - także w sieci. Doradza jak działać w sytuacjach kryzysowych, konsultuje Q&A czyli odpowiedzi na trudne pytania zadawane w takich sytuacjach. Przygotowuje rzeczników prasowych i zarządy firm do działania w sytuacjach kryzysu. Dotychczas przeprowadził na rynku ponad 600 szkoleń zamkniętych i kilkadziesiąt otwartych. Wykładowca - od 2009 roku prowadzi zajęcia na wydziałach zarzadania oraz dziennikarstwa i PR na uczelniach w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Krakowie . Prowadził wykłady w Krajowej Szkole Sądownictwa i Prokuratury, Polskim Instytucie Dyplomacji a także w Centrum Edukacji Medialnej Polskiego Radia. Od 2019 wraz z sędziami prowadzi cykl wykładów w szkołach na temat radzenia sobie z cyberprzemocą #HejtStop. W marcu 2020 rozpoczął cykl wykładów Mediaworking dla studentów Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Magdalena Sokulska
Magdalena Sokulska

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager

99 zł netto do 14 października

Zarejestruj się