Efektywny PowerPoint

Efektywny PowerPoint

28 października 2020 / Online

Cel

Raport dla zarządu. Podsumowanie całego projektu. Masz mało czasu, a musisz zrobić prezentację w PowerPoint, która przykuje uwagę Twoich odbiorców? Nie wiesz, jak estetycznie przełożyć wiedzę i liczby na poszczególne slajdy?


Jeśli chcesz, aby inni zapamiętali właśnie Twoją prezentację, weź udział w webinarium „Efektywny PowerPonit”, a dowiesz się jak w przejrzysty sposób pokazać najważniejsze dane w Twoich slajdach.


Ponadto podczas webinarium:

  • Poznasz szereg trików, które pozwolą Ci szybko poruszać się po PowerPoint
  • Dostaniesz wskazówki, jak przyspieszyć pracę nad slajdami
  • Nauczysz się intrygować odbiorcę przekazywaną przez Ciebie treścią
  • Poznasz szereg skrótów, które przyspieszą Twoje działania w PowerPint
  • Dowiesz się, jak budować slajdy estetycznie i przejrzyście
  • Poznasz miejsca, gdzie szukać informacji i inspirować się obrazami


Całość webinarium będzie miała interaktywny charakter. Na koniec webinaru zbudujesz sam poszczególne slajdy, które omówi z Tobą indywidualnie, krok po kroku, trener prowadzący szkolenie.


Niezależnie od tego czy robisz prezentację codziennie czy tylko sporadycznie, to szkolenie online jest dla Ciebie. Doświadczony w zakresie szkoleń PowerPoint, certyfikowany trener Adam Zadrożny przekaże szereg tips&tricks, za pomocą których będziesz już zawsze szybko przelewał swoją wiedzę na slajdy.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

Lata doświadczenia

Dział konferencji „Pulsu Biznesu” istnieje od 2004 r. Kilkanaście lat doświadczeń i silna marka „Pulsu Biznesu”, pod którą odbywają się wydarzenia, sprawiły, że jesteśmy dziś czołowym organizatorem konferencji biznesowych skierowanych do wyższej kadry zarządzającej..

Profesjonalizm w każdym calu

W ciągu roku kalendarzowego organizujemy ponad 50 konferencji, kongresów, warsztatów i debat, podczas których do dyskusji zapraszamy najlepszych mówców, wybitnych ekspertów i praktyków z poszczególnych branż..

Tysiące zadowolonych klientów

Naszą ambicją jest kreowanie przedsięwzięć związanych z istotnymi, bieżącymi wydarzeniami w gospodarce, przewidywanie trendów oraz umożliwianie wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą. Od 2004 roku zaufało nam już blisko 20 tys. uczestników..

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Paulina Mocka
Paulina Mocka

Project Manager

Współpraca

Mateusz Stempak
Mateusz Stempak

Marketing Manager