EMERGING CITIES. NOWE CENTRA LOGISTYCZNO-PRODUKCYJNE NA MAPIE POLSKI

EMERGING CITIES. NOWE CENTRA LOGISTYCZNO-PRODUKCYJNE NA MAPIE POLSKI

Cel

Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić Państwa po raz drugi na konferencję „Emerging Cities. Nowe Centra Logistyczno-Produkcyjne na mapie Polski”, organizowaną wspólnie przez Miasto Bydgoszcz oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego, których wspiera Bonnier Business Polska, wydawca dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”:

Podczas konferencji nasi eksperci przedstawią Państwu wyzwania jakie stawia logistyka 4.0 i logistyka 3 PL, a także opowiedzą o nowych trendach w sektorze TSL.

Pragniemy aby Bydgoszcz stała się centrum logistyczno-produkcyjno-magazynowym pierwszego wyboru w naszym regionie. Znamy nasze przewagi konkurencyjne i chętnie się nimi z Państwem podzielimy podczas konferencji. Wymienię tylko najważniejsze:

  • doświadczenie w sektorze produkcyjnym, poparte długoletnią tradycją w branżach, np. elektronicznej, budowy maszyn, spożywczej, przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • wykwalifikowana, doświadczona kadra pracownicza, regularnie wspierana przez system dobrze współpracujących z biznesem uczelni,
  • dogodna lokalizacja oraz rozwijająca się infrastruktura komunikacyjna,
  • atrakcyjne warunki prowadzenia biznesu, niskie koszty pracy, zachęty inwestycyjne,
  • dostępność uzbrojonych terenów inwestycyjnych objętych mpzp umożliwiających realizację inwestycji,
  • nowoczesne parki produkcyjno-logistyczne,
  • profesjonalna obsługa inwestorów oferowana przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego.

O tych wszystkich i innych wyzwaniach chcemy Państwu szczegółowo opowiedzieć 8 listopada.

Zatem do zobaczenia

Edyta Wiwatowska,

Prezes Zarządu Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego


Serdecznie zapraszam do kontaktu:

Beata Tomaszkiewicz,
menedżer projektu

T: +48 22 333 9751
M: +48 603 503 663
e-mail: b.tomaszkiewicz@pb.pl


O partnerach:

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego sp. z o.o.,
to instytucja otoczenia biznesu, spółka publiczna działająca na zasadach „non profit”. Powołana została w 2013 roku przez Miasto Bydgoszcz, w celu szeroko rozumianego wsparcia inwestorów i przedsiębiorców oraz promocji gospodarczej. Zadania Agencji koncentrują się na kompleksowym wsparciu procesów inwestycyjnych w mieście, na każdym etapie ich realizacji, a także pomocy dla przedsiębiorców w ramach opieki poinwestycyjnej. Działania podejmowane przez spółkę służą przyciąganiu nowych inwestycji tworzących nowe miejsca pracy, promocji gospodarczej miasta Bydgoszczy oraz stymulowaniu lokalnej gospodarki w tym kreowaniu postaw przedsiębiorczych. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest efektem konsekwentnie realizowanej polityki wsparcia inwestycji i przedsiębiorców przez Miasto Bydgoszcz.

Waimea Holding S.A.
Od 2010 roku z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na terenie całej Polski. Funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper, specjalizujący się w budowie i wynajmie nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych. W ciągu ostatnich czterech lat wybudowała ponad 95 000 metrów kwadratowych powierzchni logistycznej, produkcyjnej i biurowej. Utworzona w 2014 roku Spółka Waimea Holding S.A. poprzez spółki celowe rozpoczęła ekspansję i zdobywanie kolejnych rynków komercyjnych. W strategii rozwoju Grupy Waimea jest dostarczanie dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb kontrahentów wielofunkcyjnych obiektów magazynowych, przemysłowych oraz biurowych, w tym inwestycji build-to-suit (BTS) - budowanych na zamówienie indywidualnych klientów. Niewątpliwym atutem Spółki jest znajomość lokalnych rynków nieruchomości oraz szybkie reagowanie na nowe tendencje panujące na europejskich rynkach komercyjnych. Dzięki temu firma oferuje swoim najemcom najnowocześniejsze rozwiązania i na każdym etapie procesu inwestycyjnego dba o zapewnienie najwyższych standardów. W 2016 roku planuje wybudować i oddać do dyspozycji najemców kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Finansowanie wszystkich inwestycji zapewnione jest z kapitału Grupy Waimea, obligacji korporacyjnych oraz kredytów bankowych.
Dynamiczna i konsekwentna realizacja projektów takich jak North-West Logistic Park oraz Waimea Logistic Park Korczowa, a także rozpoczęte kolejne inwestycje w Bydgoszczy, Szczecinie i Rzeszowie są efektem przyjętej koncepcji rozwoju spółki Waimea Holding S.A. Celem Grupy jest budowa na wynajem profesjonalnych obiektów zgodnie z innowacyjnymi rozwiązaniami, również w nietypowych lokalizacjach. Inwestycje lokowane są w obszarach o największym potencjale rozwoju, a dotychczas omijanych przez inwestorów. Wieloletnie doświadczenie Grupy Waimea na rynku nieruchomości komercyjnych, wysokie standardy, profesjonalny zespół oraz stabilna pozycja pozwalają na tworzenie optymalnych rozwiązań dla klientów. W planach rozwoju Grupy Waimea są realizacje obiektów deweloperskich na terenie Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej.

Panattoni Europe
Jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie, prowadzącego działalność w 26 oddziałach w Ameryce Północnej i Europie. Panattoni obecny jest w Europie Środkowej od 2005 roku. Deweloper wybudował dotychczas w Polsce, Czechach i Niemczech ponad 3,7 miliona m² nowoczesnej powierzchni przemysłowej. W ramach Panattoni Europe działa struktura, dedykowana projektom dopasowanym do indywidualnych potrzeb najemców, typu build-to-suit. Wśród kluczowych klientów są takie firmy jak Amazon, arvato services Polska, Coty Cosmetics, DSV, H&M, Intermarché, Leroy Merlin, ND Logistics, Still, Schenker czy Tesco. Oprócz Polski Panattoni Europe ma swoje przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, Czechach, Luksemburgu, Niemczech i teraz w Rumunii. www.panattoni.pl.

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy - sp. z o.o., to przedsiębiorstwo o charakterze użyteczności publicznej, którego wszystkie udziały są własnością Miasta Bydgoszcz. Codziennie podejmujemy szereg wysiłków, aby zaspokoić potrzeby mieszkańców w zakresie dostawy wody, odprowadzania i oczyszczania ścieków oraz utrzymania w dobrym stanie technicznym posiadanego majątku.

Przez ostatnie lata prowadziliśmy intensywne prace modernizacyjne systemu wodociągowego i kanalizacyjnego w mieście. Jednym z priorytetowych działań była rekultywacja pól irygacyjnych. Obecnie tereny te, położone w dzielnicach Kapuściska i Czersko Polskie, zajmujące obszar 135 hektarów, spełniają wszystkie normy sanitarne i są przeznaczone do sprzedaży. Największą ich zaletą jest atrakcyjne położenie pod względem komunikacyjnym. W pobliżu znajdują się dwie drogi krajowe, umożliwiające łatwy wyjazd z miasta w kierunku Torunia, Łodzi, Warszawy oraz Poznania i Szczecina. Międzynarodowe połączenia oferuje Port Lotniczy im. I.J.Paderewskiego w Bydgoszczy położony 6 km od działek. W podobnej odległości zlokalizowane są dworce główne PKP i PKS.

W ofercie posiadamy również przeznaczone na sprzedaż inne atrakcyjne nieruchomości położone na terenie miasta Bydgoszczy, m.in. przy ul. Bieszczadzkiej, ul. Ociepki i ul. Brzozowej. Powyższe nieruchomości mogą zostać wykorzystane do prowadzenia działalności gospodarczej lub pod zabudowę wielorodzinną.

Zachęcamy do zainteresowania naszą pełną ofertą. Szczegółowych informacji udziela Dział Terenowo-Prawny tel. +48 52 58 60 941.


Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Holiday Inn, ul. Grodzka 36


Bydgoszcz

Partner Strategiczny

Organizator

Partner

Partner Główny

Wystawca