EMERGING CITIES. NOWE CENTRA LOGISTYCZNO-PRODUKCYJNE NA MAPIE POLSKI

EMERGING CITIES. NOWE CENTRA LOGISTYCZNO-PRODUKCYJNE NA MAPIE POLSKI

Cel

Szanowni Państwo,

mam przyjemność zaprosić Państwa po raz trzeci na konferencję z cyklu „Emerging Cities. Nowe Centra Logistyczno-Produkcyjne na mapie Polski”, organizowaną wspólnie przez Miasto Bydgoszcz, Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego oraz Bonnier Business Polska, wydawcę dziennika gospodarczego „Puls Biznesu”.

Konferencja będzie doskonałym miejscem na dyskusję z managerami i ekspertami o nowych szlakach tranzytowych i lokalizacjach dla rozwoju parków logistycznych, wyzwaniach jakie niesie zarządzanie lokalne i globalne w branży TSL, a także rosnącym znaczeniu transportu intermodalnego w gospodarce.

W trakcie wydarzenia dowiecie się Państwo o aktualnych trendach w takich obszarach jak: Internet of Things, Batch Size One i On-demand Delivery.

Zapraszam Państwa do Bydgoszczy, która dzięki ostatnio realizowanym inwestycjom staje się centrum logistyczno-produkcyjno-magazynowym pierwszego wyboru w naszym regionie. Najważniejsze czynniki wpływające na rozwój sektora logistyczno-magazynowego to:

  • silne branże, m.in. elektroniczna, budowy maszyn, spożywcza oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • doświadczenie w sektorze produkcyjnym,
  • wykwalifikowana, doświadczona kadra pracownicza, regularnie wspierana przez system dobrze współpracujących z biznesem uczelni,
  • dogodna lokalizacja oraz rozwijająca się infrastruktura komunikacyjna,
  • atrakcyjne warunki prowadzenia biznesu, zachęty inwestycyjne,
  • tereny inwestycyjne z dostępem do infrastruktury, objęte mpzp umożliwiającym realizację inwestycji,
  • nowoczesne parki produkcyjno-logistyczne i strefa ekonomiczna,
  • profesjonalna obsługa inwestorów na wszystkich etapach realizacji inwestycji oferowana przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego.

Z przyjemnością przedstawimy również Państwu korzyści wynikające z przeniesienia produkcji do nowoczesnych centrów logistycznych i szanse rozwoju jakie zaawansowane rozwiązania techniczne dają branży logistycznej, transportowej czy magazynowej.

O tych wszystkich i innych wyzwaniach szczegółowo opowiemy Państwu 7 listopada na konferencji w Bydgoszczy.

Zapraszam serdecznie,

Rafał Bruski

Prezydent Miasta Bydgoszczy


Serdecznie zapraszam do kontaktu:

Beata Tomaszkiewicz,
menedżer projektu

T: +48 22 333 9751
M: +48 603 503 663
e-mail: b.tomaszkiewicz@pb.pl


O partnerach:

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego sp. z o.o.,
to instytucja otoczenia biznesu, spółka publiczna działająca na zasadach „non profit”. Powołana została w 2013 roku przez Miasto Bydgoszcz, w celu szeroko rozumianego wsparcia inwestorów i przedsiębiorców oraz promocji gospodarczej. Zadania Agencji koncentrują się na kompleksowym wsparciu procesów inwestycyjnych w mieście, na każdym etapie ich realizacji, a także pomocy dla przedsiębiorców w ramach opieki poinwestycyjnej. Działania podejmowane przez spółkę służą przyciąganiu nowych inwestycji tworzących nowe miejsca pracy, promocji gospodarczej miasta Bydgoszczy oraz stymulowaniu lokalnej gospodarki w tym kreowaniu postaw przedsiębiorczych. Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego jest efektem konsekwentnie realizowanej polityki wsparcia inwestycji i przedsiębiorców przez Miasto Bydgoszcz.

Panattoni Europe
Jest częścią Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów powierzchni przemysłowych na świecie, prowadzącego działalność w 26 oddziałach w Ameryce Północnej i Europie. Panattoni obecny jest w Europie Środkowej od 2005 roku. Deweloper wybudował dotychczas w Polsce, Czechach i Niemczech ponad 5 miliona m kw. nowoczesnej powierzchni przemysłowej. W ramach Panattoni Europe działa struktura, dedykowana projektom dopasowanym do indywidualnych potrzeb najemców, typu build-to-suit. Wśród kluczowych klientów są takie firmy jak Amazon, Arvato services Polska, Coty Cosmetics, DSV, H&M, Intermarché, Leroy Merlin, ND Logistics, Still, Schenker, Selgros czy Tesco. Oprócz Polski Panattoni Europe ma swoje przedstawicielstwa w Wielkiej Brytanii, Czechach, Luksemburgu, Niemczech i teraz w Rumunii.
Więcej na: www.panattonieurope.com

Waimea Holding
Realizuje projekty deweloperskie na terenie całej Polski. Funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper specjalizujący się w budowie nowoczesnych parków magazynowo-przemysłowych oraz terminali CARGO, powierzchni spełniających najwyższe światowe standardy. W strategii rozwoju Waimea Holding jest dostarczanie na wynajem profesjonalnych, wielofunkcyjnych obiektów zgodnie z innowacyjnymi rozwiązaniami, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb kontrahentów, w tym inwestycji budowanych na zamówienie indywidualnych klientów. Projekty realizowane są we współpracy z doświadczonymi i uznawanymi na rynku Partnerami i zgodnie z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Wieloletnie doświadczenie Spółki na rynku nieruchomości komercyjnych, profesjonalny zespół oraz stabilna pozycja pozwalają na tworzenie optymalnych projektów logistycznych dla klientów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.
Więcej na: www.waimeaholding.pl

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Słoneczny Młyn, ul. Jagiellońska 96


Bydgoszcz

Organizator

Partner