Faktoring czyli jak skutecznie zmienić należności w gotówkę

Faktoring czyli jak skutecznie zmienić należności w gotówkę

6 marca 2012 / online, Warszawa

Cel

Nieustannie obserwujemy w polskiej gospodarce zjawiska zatorów płatniczych oraz niewypłacalności kontrahentów. Wiele firm nadal boryka się z opóźnionymi płatnościami, a w przeprowadzonych w IV kwartale 2011r. badaniach odnotowano wzrost przeciętnego okresu przeterminowania należności z ok. 3 miesięcy i 24 dni do ok. 4 miesięcy i 9 dni.* Te problemy najdotkliwiej odczuwają małe firmy – w ich przypadku wyczerpanie zapasów gotówki może prowadzić do kłopotów funkcjonowania firmy.

W tym kontekście bardzo pomocne może okazać się lepsze planowanie przepływów finansowych dzięki możliwości szybkiej zamiany należności w gotówkę.

Szkolenie Online Faktoring czyli jak skutecznie zmienić należności w gotówkę to projekt edukacyjno-informacyjny przeznaczony dla małych i średnich firm, pokazujący jak efektywnie zarządzać finansami.

Na Szkolenie Online Faktoring czyli jak skutecznie zmienić należności w gotówkę, zapraszamy wszystkich zainteresowanych narzędziami utrzymania płynności finansowej, a w szczególności:

  • Prezesów i Członków Zarządów
  • Właścicieli
  • Dyrektorów Zarządzających
  • Dyrektorów i Kontrolerów Finansowych
  • Księgowych
  • Wszystkich zainteresowanych tematyką skutecznego zarządzania finansami

Uczestnicy Webcastów mogą brać aktywnie udział w dyskusji oraz zadawać pytania prowadzącemu podczas sesji szkoleniowej poprzez dostępną funkcję czatu.

Szkolenie Online„Faktoring czyli jak skutecznie zmienić należności w gotówkę” już 6 marca 2012 r.

Transmisja live na stronie akademia.pb.pl/webcast o godz.17.30.

Uwaga! Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje przed każdym webcastem, materiały szkoleniowe zarejestruj się już dziś.

Żeby uczestniczyć w samym webcascie nie trzeba się rejestrować wcześniej, przekierowanie na szkolenie nastąpi automatycznie w dniu szkolenia poprzez wejście na stronę akademia.pb.pl/webcast.

*Dane na podstawie badań Krajowego Rejestru Długów

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Warszawa


online

Partner