Flota samochodowa – optymalizacja kosztów i mobilność

Flota samochodowa – optymalizacja kosztów i mobilność

29 listopada 2012 / Warszawa, Klub Loft 44

Flota samochodowa – optymalizacja kosztów i mobilność
 / 29 listopada 2012 / Warszawa

Cel

Zastanawiasz się nad strategią bezpiecznego zarządzania flotą samochodową? Nie wiesz jak skutecznie zredukować koszty związane z administrowaniem parkiem pojazdów? Chcesz wiedzieć jak finansować i zarządzać flotą w sektorze publicznym?

Weź udział w bezpłatnym Kongresie "Pulsu Biznesu" i Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów "Flota samochodowa - optymalizacja kosztów i mobilność", który odbędzie się 29 listopada br. w Klubie Loft 44 w Warszawie.
Dowiesz się m in.:
Jakie korzyści może przynieść Twojej firmie doskonalenie jazdy pracowników i kształtowanie w nich umiejętności ekojazdy?
W jaki sposób przeprowadzić profesjonalny audyt szkodowości floty?
Jak wyglądają programy CSR w obszarze zarządzania flotą samochodową?
Jakie są możliwości współpracy firm długoterminowego wynajmu samochodów z sektorem publicznym?
Jakie są perspektywy "outsourcingu" flot samochodowych sektora publicznego w Polsce?
Swoją wiedzą podzielą się z Państwem menedżerowie wiodących firm, m. in. PZU, Deloitte, przedstawiciele stowarzyszeń działających w branży flotowej: Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych.

Zwieńczeniem konferencji będzie V Gala Nagród PZWLP, podczas której zostaną wręczone nagrody:
- w kategorii Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych - statuetka Mobilizator
- w kategorii Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy - statuetka Protektor
- w kategorii Flota Najbardziej Przyjazna Środowisku - statuetka Eko Flota
- w kategorii Firma Najbardziej Zaangażowana w Edukację Kierowców - statuetka Bezpieczna Flota

Zapraszamy do udziału! UWAGA: Liczba miejsc w bezpłatnym Kongresie i na ceremonii wręczenia nagród ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.


Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów został utworzony w 2005 r., w celu kształtowania i wpływania na rozwój branży wynajmu i leasingu pojazdów oraz zarządzania flotami pojazdów.

PZWLP jest najważniejszym organem przedstawicielskim firm, świadczących przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym usługi krótko- i długoterminowego wynajmu aut osobowych, ciężarowych i dostawczych. Usługi te są niezwykle ważne dla polskiego przemysłu i handlu, ułatwiając transport towarów i osób, niezbędny dla prowadzenia interesów. Zrzeszone firmy rocznie kupują średnio około dziesięciu tysięcy nowych pojazdów – dzięki temu wspierają przemysł motoryzacyjny, wnosząc znaczący wkład w polską gospodarkę.

PZWLP jest członkiem Związku Polskiego Leasingu, mając specjalny status członka zbiorowego oraz zachowując niezależność i odrębność. Dzięki ścisłej współpracy obie organizacje umacniają swój wpływ na branżę i dysponują silną pozycją wobec administracji publicznej. W ramach ZPL aktywnie uczestniczymy również w działaniach Leaseurope, zrzeszającej związki leasingu i wynajmu długoterminowego pojazdów z 34 państw Europy. Poprzez udział w pracach grupy roboczej ds. rynku motoryzacyjnego Leaseurope, mamy bezpośredni wpływ na przygotowywane przez Komisję Europejską regulacje. Rozszerzamy też zakres statystyk, obejmujących obecnie polski rynek leasingu razem z danymi o wynajmie długoterminowym, a do tej pory nie ujmowanych w europejskich badaniach.


General Motors Poland

Firma General Motors Poland powstała w 1991 r. Zajmuje się produkcją, importem i obsługą posprzedażną marki Opel, w oparciu o niemal 100 punktów sprzedaży i równie liczną sieć serwisową.

Gliwicka fabryka General Motors Manufacturing Poland tworzy kilkanaście tysięcy miejsc pracy w regionie, a General Motors ma istotny wkład w krajowy eksport oraz w promocję Polski, jako kraju przyjaznego inwestorom. Firma angażuje się także w działania społeczne i charytatywne, a produkcja w zakładzie GMMP odbywa się z pełną dbałością o środowisko naturalne.

General Motors należy do światowych liderów technologii przyszłości, czego dowodem jest Opel Ampera, uznany za Samochód Roku 2012.

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Opiekun merytoryczny

Monika Lis

Product Manager

Miejsce

Klub Loft 44


Warszawa

Współorganizator

Partner