Flota samochodowa – optymalizacja kosztów i mobilność

Flota samochodowa – optymalizacja kosztów i mobilność

29 listopada 2012 / Warszawa, Klub Loft 44

Cel

Zastanawiasz się nad strategią bezpiecznego zarządzania flotą samochodową? Nie wiesz jak skutecznie zredukować koszty związane z administrowaniem parkiem pojazdów? Chcesz wiedzieć jak finansować i zarządzać flotą w sektorze publicznym?

Weź udział w bezpłatnym Kongresie "Pulsu Biznesu" i Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów "Flota samochodowa - optymalizacja kosztów i mobilność", który odbędzie się 29 listopada br. w Klubie Loft 44 w Warszawie.
Dowiesz się m in.:
Jakie korzyści może przynieść Twojej firmie doskonalenie jazdy pracowników i kształtowanie w nich umiejętności ekojazdy?
W jaki sposób przeprowadzić profesjonalny audyt szkodowości floty?
Jak wyglądają programy CSR w obszarze zarządzania flotą samochodową?
Jakie są możliwości współpracy firm długoterminowego wynajmu samochodów z sektorem publicznym?
Jakie są perspektywy "outsourcingu" flot samochodowych sektora publicznego w Polsce?
Swoją wiedzą podzielą się z Państwem menedżerowie wiodących firm, m. in. PZU, Deloitte, przedstawiciele stowarzyszeń działających w branży flotowej: Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów oraz Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych.

Zwieńczeniem konferencji będzie V Gala Nagród PZWLP, podczas której zostaną wręczone nagrody:
- w kategorii Najlepszy Serwis Napraw Mechanicznych - statuetka Mobilizator
- w kategorii Najlepszy Serwis Blacharsko-Lakierniczy - statuetka Protektor
- w kategorii Flota Najbardziej Przyjazna Środowisku - statuetka Eko Flota
- w kategorii Firma Najbardziej Zaangażowana w Edukację Kierowców - statuetka Bezpieczna Flota

Zapraszamy do udziału! UWAGA: Liczba miejsc w bezpłatnym Kongresie i na ceremonii wręczenia nagród ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.


Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów został utworzony w 2005 r., w celu kształtowania i wpływania na rozwój branży wynajmu i leasingu pojazdów oraz zarządzania flotami pojazdów.

PZWLP jest najważniejszym organem przedstawicielskim firm, świadczących przedsiębiorstwom i klientom indywidualnym usługi krótko- i długoterminowego wynajmu aut osobowych, ciężarowych i dostawczych. Usługi te są niezwykle ważne dla polskiego przemysłu i handlu, ułatwiając transport towarów i osób, niezbędny dla prowadzenia interesów. Zrzeszone firmy rocznie kupują średnio około dziesięciu tysięcy nowych pojazdów – dzięki temu wspierają przemysł motoryzacyjny, wnosząc znaczący wkład w polską gospodarkę.

PZWLP jest członkiem Związku Polskiego Leasingu, mając specjalny status członka zbiorowego oraz zachowując niezależność i odrębność. Dzięki ścisłej współpracy obie organizacje umacniają swój wpływ na branżę i dysponują silną pozycją wobec administracji publicznej. W ramach ZPL aktywnie uczestniczymy również w działaniach Leaseurope, zrzeszającej związki leasingu i wynajmu długoterminowego pojazdów z 34 państw Europy. Poprzez udział w pracach grupy roboczej ds. rynku motoryzacyjnego Leaseurope, mamy bezpośredni wpływ na przygotowywane przez Komisję Europejską regulacje. Rozszerzamy też zakres statystyk, obejmujących obecnie polski rynek leasingu razem z danymi o wynajmie długoterminowym, a do tej pory nie ujmowanych w europejskich badaniach.


General Motors Poland

Firma General Motors Poland powstała w 1991 r. Zajmuje się produkcją, importem i obsługą posprzedażną marki Opel, w oparciu o niemal 100 punktów sprzedaży i równie liczną sieć serwisową.

Gliwicka fabryka General Motors Manufacturing Poland tworzy kilkanaście tysięcy miejsc pracy w regionie, a General Motors ma istotny wkład w krajowy eksport oraz w promocję Polski, jako kraju przyjaznego inwestorom. Firma angażuje się także w działania społeczne i charytatywne, a produkcja w zakładzie GMMP odbywa się z pełną dbałością o środowisko naturalne.

General Motors należy do światowych liderów technologii przyszłości, czego dowodem jest Opel Ampera, uznany za Samochód Roku 2012.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Klub Loft 44


Warszawa

Współorganizator

Partner