Fuzje i przejęcia

Cel

Uwaga!

REJESTRACJA NA WYDARZENIE ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA Z POWODU BRAKU WOLNYCH MIEJSC

W ubiegłym roku wielkość transakcji na rynku fuzji i przejęć była nieporównywalna z transakcjami ostatnich lat. Zmiany, które zaszły w gospodarce rynkowej, były bardzo dynamiczne. Czwarty kwartał 2011 r. wyłonił 49 transakcji z udziałem krajowych podmiotów, jest to 44% wzrostu aktywności wobec trzeciego kwartału br. 24 transakcje zostały zrealizowane w grudniu - wyliczył Nawigator Capital

Warto zatem przyjrzeć się bliżej transakcjom M&A. W trakcie konferencji Transakcje Fuzji i Przejęć w Praktyce zaproszeni Eksperci odpowiedzą Państwu na pytania związane z przejęciem i łączeniem spółek oraz pomogą uniknąć szeregu pułapek i błędów. Dowiecie się Państwo jak skutecznie zorganizować i przeprowadzić proces fuzji czy przejęcia, począwszy od podjęcia decyzji aż do końcowej realizacji.

Ponadto w programie m.in.:

  • Czy w 2012 należy spodziewać się wzrostu rynku M&A - szanse i wyzwania
  • Jak właściwie przeprowadzić proces due diligence
  • Jakich błędów unikać – dlaczego tak wiele transakcji się nie udaje
  • Transakcje lewarowane jako efektywna forma przejęcia

Do udziału w konferencji zapraszamy:

  • Prezesów i Członków Zarządu
  • Dyrektorów ds. Strategii, Rozwoju i Inwestycji
  • Dyrektorów Finansowych
  • Dyrektorów zarządzających
  • Prawników wew. i zew.
  • oraz wszystkich zainteresowanych transakcjami typu M&A oraz bezpośrednio zaangażowanych w ich realizacjęWspółorganizator:

Rubicon Partners to niezależna grupa finansowa działająca w obszarze bankowości inwestycyjnej. Autoryzowany doradca rynku NewConnect i Catalyst.
Wiodące usługi świadczone przez Rubicon Partners to pozyskiwanie finansowania na realizację strategicznych przedsięwzięć lub bieżącej działalności (IPO/SPO, private placement, finansowanie dłużne i mezzanine), realizacja transakcji fuzji i przejęć oraz przeprowadzanie projektów restrukturyzacyjnych.
Ważnym komponentem działalności Rubicon Partners są inwestycje własne. Inwestujemy w różne kategorie aktywów, koncentrując się na inwestycjach typu equity (akcje spółek publicznych, akcje/udziały spółek prywatnych). Nasza strategia w odniesieniu do inwestycji własnych jest wynikiem pracy analitycznej zespołu bankowości inwestycyjnej i odzwierciedla nasze oczekiwania odnośnie ryzyka rynkowego, okazji inwestycyjnych wynikających ze specyficznej sytuacji spółek oraz krótkoterminowych nieefektywności pojawiających się na rynku kapitałowym.

Partner:

Wierzbowski Eversheds jest częścią Eversheds International - jednej z największych sieci firm prawniczych na świecie. Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa gospodarczego. Poszczególne jego dziedziny są przedmiotem specjalizacji zespołów, w których skład wchodzą doświadczeni adwokaci i radcowie prawni. Wielu z nich to eksperci rekomendowani przez niezależne międzynarodowe instytucje badające rynek usług prawniczych.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Millennium Plaza, Al. Jerozolimskie 123A, sala 301, III piętro


Warszawa

Organizator

Współorganizator

Srebrny Partner