Fuzje i przejęcia

Cel

Konferencja Fuzje i przejęcia organizowana jest przez Puls Biznesu rok rocznie i za każdym razem cieszy się ogromnym powodzeniem. Podczas ostatniej edycji zgromadziliśmy ponad 130 uczestników.

Z opublikowanego w ostatnim czasie raportu firmy Ernst & Young (Central and South Eastern Europe – M&A Barometer 2012) wynika, iż Polska znajduje się w pierwszej trójce państw Europy Środkowej oraz Wschodniej pod względem ilości przeprowadzanych fuzji i przejęć. W roku 2012 na polskim rynku doszło do 276 takich transakcji o łącznej wartości 8,02 miliarda USD. Liczba przeprowadzonych transakcji wzrosła w porównaniu z rokiem poprzednim, ale ich wartość zmalała. Wynika to z faktu, iż w 2011 roku przeprowadzono fuzje i przejęcia o wyjątkowo dużej wartości. Jest to dowód na to, że w naszej gospodarce, m.in. dzięki utrzymaniu dodatniego wzrostu gospodarczego, tkwi ogromny potencjał dla tego typu transakcji.

Podczas tegorocznej edycji po raz pierwszy przedstawione zostaną wyniki badań, przeprowadzonych wśród przedsiębiorców, dotyczące rynku M&A w Polsce.

W trakcie konferencji Fuzje i Przejęcia zaproszeni Eksperci odpowiedzą Państwu na pytania związane z przejęciem i łączeniem spółek oraz pomogą uniknąć szeregu pułapek i błędów. Dowiecie się Państwo, jak skutecznie zorganizować i przeprowadzić proces fuzji czy przejęcia, począwszy od podjęcia decyzji aż do końcowej realizacji. Udział w konferencji będzie również doskonała okazją, aby spotkać się z praktykami – przedstawicielami firm, które z powodzeniem zrealizowały transakcje M&A.

DO UDZIAŁU W KONFERENCJI ZAPRASZAMY:

  • Prezesów i Członków Zarządu
  • Dyrektorów ds. Strategii, Rozwoju i Inwestycji
  • Dyrektorów Finansowych
  • Dyrektorów Zarządzających


O Partnerach

Kancelaria GESSEL jest niezależną kancelarią prawniczą, jedną z wiodących na polskim rynku. Założona w 1993 roku przez Beatę Gessel, oferuje dzisiaj zintegrowaną obsługę prawną obejmującą wszystkie dziedziny i specjalizacje prawa. Kancelaria świadczy przede wszystkim usługi doradcze dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz organizacji biznesowych i stowarzyszeń. Doskonała znajomość polskiego otoczenia prawnego i rynkowego ugruntowała pozycję kancelarii w dziedzinie fuzji i przejęć, zwłaszcza w transakcjach typu private equity i venture capital, oraz w obszarze prawa rynków kapitałowych. Kancelaria GESSEL odegrała znaczącą rolę w transformacji polskiej gospodarki, jej rozwoju i budowaniu wartości firm operujących na polskim rynku.

UniCredit CAIB Poland
– lider Bankowości Inwestycyjne obecny na rynku polskim od ponad 20 lat. Prowadzi pełen zakres usług bankowości inwestycyjnej – Rynek Kapitałowy (ECM), Fuzje i Przejęcia (M&A), Działalność Maklerska oraz Dział Analiz. Posiada wieloletnie doświadczenie, jako doradca finansowy klientów polskich i zagranicznych zdobyte podczas przeprowadzania wielu prestiżowych transakcji fuzji, przejęć i prywatyzacji.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA jest liderem rynku gazu w Polsce. Działalność podstawowa spółki obejmuje poszukiwania i eksploatację złóż gazu ziemnego i ropy naftowej oraz import, magazynowanie, obrót i dystrybucję paliw gazowych i płynnych. PGNiG jest jednym z największych i najbardziej dochodowych podmiotów w Polsce. Jest również jednym z największych pracodawców w kraju.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Centrum szkoleniowe FOCUS, Al. Armii Ludowej 26


Warszawa

Partner