Grand Prix w biznesie - Gdańsk

Grand Prix w biznesie - Gdańsk

Cel

REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA Z POWODU BRAKU MIEJSC

,,Grand Prix w biznesie" Jak wygrać z konkurencją i nadać właściwą dynamikę Twojemu biznesowi?

Prowadzenie biznesu w dzisiejszych, niestabilnych czasach przypomina jazdę samochodem wyścigowym. Tylko przedsiębiorcy z dobrym pomysłem i strategią mogą zwyciężyć wyścig o klienta i z konkurencją.

O tym jak kierować biznesem, aby odnieść sukces, dowiesz się na niezwykłym i niecodziennym wydarzeniu, jakim będzie konferencja„Grand Prix w biznesie”. W jej trakcie znani Eksperci doradzą jak dostosować strategię swojego przedsiębiorstwa do niepewnego otoczenia biznesowego i jak pewną ręką poprowadzić je do sukcesu!

Podczas konferencji "Grand Prix w biznesie" dowiesz się:

jak pokonać konkurencję,

jak nadać właściwą dynamikę Twojemu przedsiębiorstwu,

jak pokonać własne słabości,

co czeka gospodarkę w najbliższej przyszłości w kraju i za granicą.

Gośćmi specjalnym będą Krzysztof Hołowczyc, Jacek Rozenek

Nasi goście odpowiedzą na pytanie, jak osiągnęli sukces zawodowy oraz jak porażki zmieniły ich postrzeganie świata.

Po raz pierwszy połączymy formułę konferencji z częścią rozrywkową. Każdy będzie miał szansę zmierzyć swe siły na torze wyścigowym podczas jazdy na czas symulatorami Formuły 1. To tylko jedna z atrakcji, która czeka na naszych gości tego dnia!

Spotkanie kierujemy do:

prezesów,

właścicieli firm

dyrektorów finansowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału!


Współorganizator konferencji: BOŚ BANK

Jesteśmy polskim bankiem dla MSP
Aktywnie angażujemy oraz inicjujemy wszelkie działania, które służą poprawie warunków funkcjonowania sektora MSP w Polsce. Za nami jest już 20 lat doświadczeń współpracy z sektorem MSP.
Posiadamy uniwersalną ofertę

Dostarczamy rozwiązań, które są odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów. Naszym atutem jest szeroka paleta nowoczesnych bankowych produktów tworzonych z myślą o przedsiębiorcach.
Co nas wyróżnia?
Mamy elastyczne podejście do potrzeb Klienta. Rozumiemy, że naszą rolą jest być partnerem w biznesie i wspierać na każdym etapie rozwoju potrzeb naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się między innymi preferencyjne, nisko oprocentowane kredyty wspierające rozwój biznesu przeznaczone na przedsięwzięcia związane z ochroną środowiska.
Proponujemy wygodne rozwiązania
Nasi Klienci mają do dyspozycji nowoczesne produkty, w tym bezpieczny internetowy system obsługi rachunków bankowych z całodobowym dostępem do konta oraz innych usług bankowych z dowolnego miejsca świecie.
Znamy rynek kapitałowy
Od 1997 roku nasze akcje są notowane na rynku podstawowym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Dom Maklerski BOŚ S.A. jest liderem na rynku kontraktów terminowych.

BOŚ Bank w czołówkach rankingów
BOŚ Bank został sklasyfikowany na 4 miejscu w rankingu 'Najlepsza oferta dla MSP', przygotowanym przez Magazyn Home & Market. BOŚ Bank znalazł się też w czołówce 'Mistrzów Giełdy' prestiżowego rankingu 'Giełdowa Spółka Roku' organizowanego przez Puls Biznesu. Tak dobre wyniki pokazują właściwy kierunek realizowanej przez BOŚ Bank strategii oraz są dowodem na coraz lepszą pozycję rynkową Banku.

Dlaczego warto wziąć udział w naszych konferencjach?

14

ORGANIZUJEMY SZKOLENIA I EVENTY JUŻ OD 14 LAT

800

OD 2004 ROKU ZORGANIZOWALIŚMY PONAD 800 KONFERENCJI I WARSZTATÓW

20000

MOŻEMY SIĘ POCHWALIĆ TYLOMA KLIENTAMI Z PONAD 1000 FIRM

Kontakt

Sprzedaż, współpraca

Miejsce

Hotel Hilton, Targ Rybny 1


Gdańsk

Współorganizator